REKLAMA:

Dobre występy Rekordzianek na Mistrzostwach Polski

sport
03.07.2017 r., godz. 13.55
Dobre występy Rekordzianek na Mistrzostwach Polski
Akademia Siatkarska Rekordu Zambrów uplasowała się na wysokich miejscach po udanym turnieju na Mistrzostwach Polski w Zabrzu.

W dniach 26-29 czerwca w Zabrzu odbyły się Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce. Rekord Zambrów wystąpił w kategorii „trójek” oraz „dwójek” pod kierownictwem trenerów Łukasza Kujawy i Łukasza Włodkowskiego.

Dziewczęta rozegrały ponad dwadzieścia meczów z najlepszymi drużynami w Polsce. W ostatecznej fazie turnieju zawodniczki Rekordu Zambrów (Olivia Tyszka, Magdalena Dąbrowska, Kinga Rogulska, Małgorzata Ogrodnik) w kategorii „trójek” uplasowały się na 12. miejscu. Z kolei w kategori „dwójek” młode zambrowskie siatkarki (Aleksandra Siemieniuk, Julia Mianowska, Natalia Szabłowska) zajęły 14. miejsce. W każdej kategorii rywalizowały 32 zespoły.

To dość dobre wyniki siatkarek Rekordu, które dodatkowo zajęły najlepsze lokaty wśród żeńskich zespołów z Podlasia.

Rekord Zambrów, za pośrednictwem naszego portalu, składa serdeczne podziękowania sponsorom, którzy wsparli finansowo wyjazd „Rekordzianek”:
:: Centrum handlowo – usługowego GREGOREK
:: Marketpwi Budowlanemu GOLCHEM
:: EuRoPol GAZ S.A.
:: Cukierni „Anna”
:: Firmie ubezpieczeniowej „Progres”
:: Firmie „Simon” Szymona Modzelewskiego


ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: