REKLAMA:

Kajaki i rowery wodne od poniedziałku na zalewie

rekreacja/wypoczynek
01.07.2017 r., godz. 10.00
Od poniedziałku będzie można popływać w zambrowskim zalewie. Do dyspozycji mieszkańców będą dwa kajaki i dwa rowery wodne.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego zostanie uruchomiona przy naszym zalewie od poniedziałku, 3 lipca. Na amatorów wodnego odpoczynku czekają dwa 2-osobowe kajaki oraz dwa 4-osobowe rowery wodne. Ze sprzętu można będzie korzystać w okresie letnim codziennie w godzinach 10:00 – 18:00.

Sprzęt pływający będzie wypożyczany wyłącznie osobom pełnoletnim, po okazaniu dokumentu tożsamości i zarejestrowaniu wypożyczenia w kasie. Nie będzie możliwości wypożyczenia kajaków i rowerów wodnych osobom nietrzeźwym lub pozostającym pod wpływem środków odurzających

Za jedną godzinę pływania kajakiem zapłacimy 5,00 zł, natomiast rower wodny to wydatek rzędu 8,00 zł. Do cen wliczone już zostały wiosła oraz kamizelki asekuracyjne. Opłaty i rozliczenie za wypożyczony sprzęt będzie odbywać się w budynku kasy lodowiska przy pływalni.

W załączniku do artykułu przedstawiamy regulamin korzystania ze sprzętu + cennik.

RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: