REKLAMA:

Kolejny groźny wypadek na skrzyżowaniu w Wądołkach [foto]

policja
27.06.2017 r., godz. 16.05
Kolejny groźny wypadek na skrzyżowaniu w Wądołkach
Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu w Wądołkach. Cztery osoby zostały poszkodowane. To już kolejne w ostatnim czasie tak niebezpieczne zdarzenie drogowe w tym miejscu.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś około godziny 14:40 na skrzyżowaniu drogi gminnej i powiatowej w miejscowości Wądołki-Bućki. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe: audi na sochaczewskich (woj. mazowieckie) numerach rejestracyjnych i seat na zambrowskich numerach rejestracyjnych.

Jak wstępnie udało nam się dowiedzieć, przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę audi wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej od strony Starych Wądołk. Nie dostosował się on do znaku „stop” i uderzył w jadącego od strony Grzymał w kierunku Zambrowa seata. Siła uderzenia była na tyle duża, że seat dachował i zatrzymał się na boku na pobliskim polu.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby, którym na miejscu udzielono pomocy medycznej. W chwili pisania artykułu ruch na skrzyżowaniu w Wądołkach-Bućkach (przy zakładzie Zam-Bruk) był zablokowany.

Przypomnijmy, że ponad miesiąc temu w tym samym miejscu i w niemal identycznych okolicznościach doszło do innego, już tragicznego wypadku. Wówczas osobowy opel zderzył się z busem. Niestety, kierowca busa poniósł śmierć na miejscu.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: