REKLAMA:

Zakończenie roku szkolnego w SOSW

edukacja
26.06.2017 r., godz. 15.30
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Długoborzu oficjalnie rozpoczął wakacje. Podczas uroczystości podsumowujących ubiegły rok szkolny wręczono wyróżnienia zasłużonym wychowankom.

23 czerwca szkoły w całej Polsce zakończyły rok szkolny 2016/2017. Nie inaczej było w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Długoborzu, gdzie zorganizowano uroczysty apel.

Uroczystość poprzedzona została mszą świętą, którą w czwartek na sali gimnastycznej ośrodka odprawił ksiądz Krystian Urbanek w intencji kończącego się roku szkolnego oraz bezpiecznie spędzonych wakacji. Na liturgii gościł również ksiądz kanonik Marian Olszewski oraz Starosta Zambrowski Robert Rosiak.

Podczas akademii wręczono świadectwa i nagrody uczniom kończącym szkołę, kolejne etapy edukacyjne oraz wyróżnionym za wysokie osiągnięcia w nauce. Ponadto rozdano dyplomy za osiągnięcia artystyczne, statuetki za osiągnięcia sportowe i dyplomy za aktywne uczestnictwo w życiu szkoły. Nie zabrakło również listów gratulacyjnych i podziękowań skierowanych do rodziców, którzy przez cały rok wspierali placówkę.

Ważnym momentem były też słowa podziękowań skierowane od starosty Roberta Rosiaka do wszystkich uczniów oraz pracowników placówki oraz do odchodzących na emeryturę trzech nauczycieli. Dyrektor placówki Katarzyna Jakimiuk–Baran dokonała krótkiego podsumowania pracy odchodzących nauczycieli. Zajmująca się sprawami edukacji w Starostwie Powiatowym w Zambrowie Beata Czajkowska przekazała na ręce emerytów listy z podziękowaniami i pamiątkowe gadżety, a także zaprosiła wszystkich obecnych na sobotni piknik rodzinny do Czerwonego Boru.

Część artystyczną pod okiem swoich wychowawców przygotowali absolwenci klas zawodowych. Występy uświetniły całą akademię.

Na zakończenie uroczystości dyrektor SOSW Katarzyna Jakimiuk-Baran podsumowała rok szkolny 2016/17. Podziękowała wszystkim pracownikom, rodzicom i sponsorom za współpracę oraz życzyła wszystkim obecnym słonecznego, radosnego i bezpiecznego odpoczynku podczas wakacji.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: