REKLAMA:

Spłonęła koparka przy przebudowie DK8 [video]

straż
26.06.2017 r., godz. 12.50
Na terenie przebudowy drogi krajowej nr 8 w powiecie zambrowskim doszło do pożaru koparki. Choć maszyna uległa zniszczeniu, to nikomu nic się nie stało.

Wczoraj około godziny 22:50, przy drodze krajowej nr 8 w okolicach Ostrożnego, doszło do pożaru. Okazało się, że w ogniu stanęła koparka pracująca przy budowie drogi ekspresowej. Był to pojazd marki Volvo.

- „W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy strażackie oraz 12 ratowników.” - powiedział nam dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Zambrowie kpt. Łukasz Chankowski.

Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.

Przypomnijmy, że w miejscu, gdzie doszło do pożaru koparki, trwają prace przy przebudowie trasy S8 na odcinku od obwodnicy Zambrowa do granicy województwa mazowieckiego. Robotami zajmuje się hiszpańskie konsorcjum firm „RUBAU POLSKA” oraz „CONSTRUCCIONES RUBAU” S.A.

Poniżej zamieszczamy krótki filmik pożaru koparki, nadesłany przez jednego z naszych czytelników.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: