REKLAMA:

Ostatni dzwonek w szkole - wakacje! [foto z 9 szkół]

edukacja
23.06.2017 r., godz. 19.20
Ponad 3 tys. uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w Zambrowie rozpoczęło wakacje. Zamieszczamy galerię zdjęć z zambrowskich szkół.

23 czerwca we wszystkich szkołach w Polsce zakończył się rok szkolny 2016/2017 i tym samym rozpoczęły się wakacje. Temu szczególnemu dniu w życiu każdej szkoły towarzyszyły uroczyste akademie.

Podczas dzisiejszych apeli wyróżniono najlepszych uczniów, sportowców i laureatów różnych konkursów. Był również czas na podziękowania nauczycielom i rodzicom. Część młodzieży – uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych i gimnazjów – rozstała się ze swoją szkołą. Przed nimi rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych, a potem upragnione wakacje.

Niestety część uczniów nie będzie mogła cieszyć się w pełni wakacjami, ponieważ nie otrzymali promocji do kolejnej klasy. Wielu otrzymało jednak szansę - w sierpniu czekają na nich egzaminy poprawkowe.

Warto dodać, że szczególna uroczystość w ramach zakończenia roku szkolnego odbyła się w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie. Po 31 latach pracy ze szkołą pożegnał się dyrektor Jan Zakrzewski, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Do artykułu dołączamy zdjęcia z uroczystości zakończenia roku 2016/2017 ze wszystkich zambrowskich szkół podstawowych, obu gimnazjów, trzech największych zespołów szkół średnich oraz szkoły muzycznej. Z pożegnania absolwentów w MG1 zdjęcia zamieściliśmy dzień wcześniej w odrębnym artykule - link pod artykułem.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: