REKLAMA:

Pożegnanie absolwentów Miejskiego Gimnazjum Nr 1 [foto]

edukacja
22.06.2017 r., godz. 21.20
Najstarsi uczniowie Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie rozpoczęli wakacje. Po dwumiesięcznej przerwie czeka ich kolejny etap nauki - w szkołach średnich.


Uroczystość pożegnania absolwentów Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie odbywa się tradycyjnie dzień wcześniej niż zakończenie roku szkolnego w pozostałych szkołach. Dzisiaj, 22 czerwca w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie trzecioklasiści MG1 zakończyli naukę w szkole gimnazjalnej i rozpoczęli dwumiesięczne wakacje.

W tym szczególnym dniu dyrektor placówki Ryszard Ogrodnik wraz z przedstawicielami Rady Rodziców wręczyli książki, dyplomy, puchary i medale najbardziej zasłużonym absolwentom. W tym roku tytuł „wzorowego ucznia”, o którym decydowała średnia ocen powyżej 5,0 w klasie trzeciej oraz wzorowe zachowanie, uzyskało 13 absolwentów. Najwyższą średnią (5,5) w tym roku osiągnęła Wiktoria Długoborska.

W czasie uroczystości rozdane zostały także pamiątkowe Medale Wzorowego Absolwenta. Otrzymało je czterech uczniów, którzy przez trzy lata uzyskiwali średnią ocen co najmniej 5,0 oraz wykazali się wzorowym zachowaniem:
- Adrianna Rybicka,
- Wiktoria Długoborska,
- Michał Boguszewski,
- Magdalena Puchalska,
- Gabriela Majchrzak,
- Aleksandra Tyszka,
- Maja Dmochowska.

Nagrody otrzymali również członkowie pocztu sztandarowego, absolwenci działający w Samorządzie Uczniowskim, redaktorzy gazetek szkolnych oraz dziewczęta ze szkolnego chóru, żegnający się ze szkołą.

Tradycją stało się, że w trakcie uroczystej gali wręczane są nagrody specjalne ufundowane przez Radnego Powiatu Eugeniusza Kaczyńskiego. W tym roku do uczniów powędrowały m.in. rower, drukarka, odtwarzacz DVD, telewizor i materac.

Uroczystość zakończyła się przekazaniem sztandaru przez uczniów kończących gimnazjum młodszym kolegom oraz ślubowaniem.

Wszystkim absolwentom życzymy dostania się do wymarzonej szkoły oraz przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku. 

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: