REKLAMA:

Młodzi siatkarze podsumowali sezon [foto]

sport
19.06.2017 r., godz. 23.00
Siatkarze z Akademii Siatkarskiej "Rekord Zambrów" podsumowali kończący się sezon.

Oficjalne zakończenie sezonu 2016/2017 Akademii Siatkarskiej "Rekord Zambrów" odbyło się dziś, 19 czerwca w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury. Był to czas podsumowań i podziękowań. W uroczystości udział wzięli nie tylko uczestnicy Akademii, ale także rodzice dzieci, władze samorządowe oraz sponsorzy. Gościem specjalnym gali był Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk oraz Prezes Podlaskiego Oddziału Piłki Siatkowej Dariusz Jaworowski.

Impreza rozpoczęła się od wyświetlenia filmu, który przedstawił w skrócie najważniejsze wydarzenia oraz sukcesy Akademii z minionego sezonu. Wśród nich nie można pominąć zdobycia Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w kategorii „trójek” przez Magdalenę Dąbrowską, Kingę Rogulską, Olivię Tyszkę oraz Małgorzatę Ogrodnik. Ponadto Aleksandra Siemieniuk, Julia Malinowska i Natalia Szabłowska zostały wicemistrzyniami Podlasia. Dzięki wywalczonym miejscom dziewczęta z "Rekordu Zambrów" w kategorii „dwójek” i „trójek” zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego, który w tym roku odbędzie się w dniach 26-29 czerwca w Zabrzu.

W minionym sezonie dzieci z Akademii wyjeżdżały także na obozy sportowo-rekreacyjne. W tym roku taki obóz odbył się w Giżycku, gdzie przez tydzień młodzi siatkarze doskonalili grę w siatkówkę. Poza obowiązkowymi zajęciami na uczestników czekały także liczne atrakcje.

Podczas dzisiejszej gali miało miejsce podziękowanie trenerom za prowadzone zajęcia, a także sponsorom za wspieranie działalności zambrowskiego stowarzyszenia wspierającego rozwój siatkówki.

Warto nadmienić, że Akademia Siatkarska jest współfinansowana z budżetu samorządu Miasta Zambrów, natomiast hale sportowe bezpłatnie udostępniali dyrektorzy Szkoły Podstawowej Nr 4, Szkoły Podstawowej Nr 5, Miejskiego Gimnazjum Nr 1 oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: