REKLAMA:

Rozpoczyna się długi weekend. Sprawdź jaka będzie pogoda

pogoda
14.06.2017 r., godz. 19.00
Już jutro rozpoczyna się długi weekend. Większość osób odpocznie od pracy aż cztery dni. Dla tych, którzy planują odpoczynek na świeżym powietrzu sprawdziliśmy, jaka czeka ich pogoda.

Długi weekend w czerwcu wypada przy okazji święta Bożego Ciała. Święto to jest ruchome i ma miejsce zazwyczaj na przełomie maja i czerwca. W tym roku przypadło na czwartek, 15 czerwca. Co bardziej zapobiegliwi na pewno wzięli urlop w piątek, żeby przedłużyć sobie świąteczny weekend. Dla wszystkich tych, którzy planują odpoczynek na świeżym powietrzu sprawdzamy pogodę na nadchodzące dni.

Pogoda w Zambrowie na długi czerwcowy weekend to temperatury od 18 do 25 kresek powyżej zera. W Boże Ciało (15 czerwca) synoptycy przewidują 25°C. Niebo ma być prawie bezchmurne, więc nie zanosi się na opady deszczu. Dzień później (16 czerwca) mieszkańcy naszego miasta muszą liczyć się z niewielkimi opadami deszczu. Mimo to temperatura powinna wynosić około 24°C.

Najchłodniej ma być w sobotę, 17 czerwca, ponieważ termometry wskażą około 18 stopni. Cieplej ma być już w niedzielę, ponieważ synoptycy zapowiadają 25°C. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę, mogą występować niewielkie opady deszczu.

Mieszkańcom powiatu zambrowskiego życzymy udanego i pogodnego odpoczynku podczas czerwcowego długiego weekendu.

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: