REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
14.06.2017 r., godz. 12.25
Noc Świętojańska, pogrzeb dzieci nienarodzonych, Maraton Szosowy oraz rozmowy kwalifikacyjne do Społecznego Studium Muzycznego. To atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


16 czerwca (piątek)
Noc Świętojańska. Podobnie jak rok temu w pobliżu zbliżającego się słowiańskiego święta związanego z letnim przesileniem Słońca aktorzy Teatru Młodego Aktora pod kierownictwem Agnieszki Krasinkiewicz wystawią sztukę plenerową Jana Kochanowskiego pt. „Noc Świętojańska”. Widowisko rozpocznie się o godz. 22.00 na terenach zielonych zalewu miejskiego. Tej nocy zaplanowany jest również pokaz tańca z ogniem. Wstęp wolny.

***


19-20 czerwca (poniedziałek-wtorek) Społeczne Studium Muzyczne funkcjonujące w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Zambrowie, ogłasza zapisy utalentowanej młodzieży do nauki gry na wybranym instrumencie od roku szkolnego 2017/2018. więcej...

WYDARZENIA SPORTOWE


18 czerwca (niedziela)
III Maraton Szosowy. Impreza sportowa organizowana jest przez stowarzyszenie sportowo-rekreacyjne SPORTEAM. Maraton przeznaczony jest dla amatorów turystyki rowerowej jak i dla osób o zacięciu sportowym. Uczestnicy mają do wyboru cztery dystanse: 50 km, 80 km, 140 km oraz 200 km.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


17 czerwca (sobota)
Pogrzeb dzieci nienarodzonych. Uroczystość rozpocznie się mszą świętą o godz. 10.00 w parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie celebrowaną przez Biskupa Diecezji Łomżyńskiej Janusza Stepnowskiego. Następnie na cmentarzu komunalnym przy ul. Ostrowskiej odbędzie się uroczysty pochówek w Grobie Dzieci Utraconych.

***


18 czerwca (niedziela) II Festyn Rodzinny w Ostrożnem. Impreza zaczyna się o godzinie 14:00. W programie przewidziano gry i zabawy dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, grill, lody i słodkie przekąski.
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: