REKLAMA:

Zobacz film z niedzielnego festynu [video]

rekreacja/wypoczynek
06.06.2017 r., godz. 17.45
Niedzielny Festyn Parafialny przy kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta i okolic. Gry, zabawy i konkursy dla dzieci, pokaz sprzętu strażackiego i policyjnego, a także występy artystyczne wszystkim przypadły do gustu.

V Festyn Parafialny przy kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie odbył się niedzielę, 4 czerwca. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogli wziąć udział w licznych grach i zabawach, konkursach, malowaniu twarzy, a także pokazie talentów. Organizatorzy przygotowali również konkurencje zręcznościowo-sportowe. Wśród nich znalazły się m.in.: skoki w workach, rzut do celu, strzelanie z łuku, skakanie na skakance, a także strzelanie paintballowe udostępnione przez zambrowską drużynę NexXTeaM. Na scenie zaprezentowała się m.in. dziecięca schola parafialna z ks. Grzegorzem Kierskim na czele, która tańcem i śpiewem urozmaiciła dzisiejszy wieczór. Ponadto przed zambrowską publicznością zaprezentowali się młodzi raperzy Jakub „Mroziu” Mróz i Damian „NaimaD” Rykaczewski oraz zambrowski Teatr Form Różnych. Warto dodać, że jak co roku organizatorzy zadbali również o bardziej przyziemne sprawy – kiełbaski z grilla, ciasto oraz ciepłe i zimne napoje.

Bogatą fotorelację z tego wydarzenia zamieściliśmy jeszcze w niedzielę w artykule: 2017: Udany Festyn Rodzinny przy parafii Ducha Świętego [foto]. Dziś przedstawiamy krótki film z niedzielnej imprezy:
RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: