REKLAMA:

Festyn Parafialny nadal cieszy się dużym zainteresowaniem [foto]

rekreacja/wypoczynek
04.06.2017 r., godz. 23.30
Festyn Parafialny przy kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie, 04.06.2017 r.
Gry, zabawy i konkursy dla dzieci, pokaz sprzętu strażackiego i policyjnego, a także występy artystyczne. Te i inne atrakcje czekały na parafian podczas pikniku przy kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie.

V Festyn Parafialny przy kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie odbył się dzisiaj, 4 czerwca. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogli wziąć udział w licznych grach i zabawach, konkursach, malowaniu twarzy, a także pokazie talentów.

Organizatorzy przygotowali również konkurencje zręcznościowo-sportowe. Wśród nich znalazły się m.in.: skoki w workach, rzut do celu, strzelanie z łuku, skakanie na skakance, a także strzelanie paintballowe udostępnione przez zambrowską drużynę NexXTeaM. Uczestnicy festynu mieli okazję zapoznać się z pojazdami Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbrzeźnicy.

Dobra zabawa odbywała się przy dźwiękach dobrej muzyki. Na scenie zaprezentowała się m.in. dziecięca schola parafialna z ks. Grzegorzem Kierskim na czele, która tańcem i śpiewem urozmaiciła dzisiejszy wieczór. Ponadto przed zambrowską publicznością zaprezentowali się młodzi raperzy Jakub „Mroziu” Mróz i Damian „NaimaD” Rykaczewski oraz zambrowski Teatr Form Różnych.

Warto dodać, że jak co roku organizatorzy zadbali również o bardziej przyziemne sprawy – kiełbaski z grilla, ciasto oraz ciepłe i zimne napoje.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Niebawem na łamach naszego Portalu opublikujemy również film z tego wydarzenia.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: