REKLAMA:

Turniej PROCAM CUP w Zambrowie [foto]

sport
02.06.2017 r., godz. 11.00
Akademia Piłkarska Jonkowo-Wrzesina zwyciężyła w rozegranym w Zambrowie turnieju eliminacyjnym ogólnopolskiego Turnieju PROCAM CUP 2017. Drużyna z SP4 zakończyła potyczki na drugim miejscu w tabeli.

PROCAM CUP 2017 to turniej zrzeszający 30 drużyn z różnych zakątków Polski. Etap regionalny, mający na celu wyłonienie finalistów podzielony został na pięć turniejów z udziałem sześciu drużyn. Zawody rozgrywane były w Ciechocinku, Sułowie, Starych Oborzyskach, Niedrzwicy Dużej. Ostatnie eliminacje do finału odbyły się wczoraj, 1 czerwca na boisku „Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

Turniej adresowany był do szkół podstawowych oraz amatorskich klubów sportowych. W rozgrywkach przeprowadzonych w naszym mieście rywalizowały drużyny z sześciu miejscowości: Czerwina, Brudek Starych, Jankowa-Wrzesiny, Jabłonny Lackiej, Bielan Jarosławy i Zambrowa. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” i składały się z dwóch połów po 7 minut. Warto dodać, że jednym z sędziów turnieju był Łukasz Bednarek - sędzia piłkarski, który w tym sezonie sędziował mecze w ekstraklasie oraz I lidze.

Po piętnastu emocjonujących meczach, najlepszą drużyną okazała się Akademia Piłkarska Jonkowo-Wrzesina, wyprzedzając gospodarza – Szkołę Podstawową Nr 4 w Zambrowie. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna LUKS Czerwin.

Mistrzowie poszczególnych turniejów oraz najlepszy zespół z drugiego miejsca z 5 turniejów awansowały do finału głównego, który rozegrany zostanie na boisku we Wronkach.

Poniżej przedstawiamy wyniki turnieju PROCAM CUP 2017 przeprowadzonego w Zambrowie.

Szczegółowe wyniki:
SP 4 Zambrów – LUKS Czerwin 0:0
AP Jonkowo-Wrzesina – SP Jabłonna Lacka 1:0
PSP Brudki Stare – SP Bielany Jarosławy 3:0
SP 4 Zambrów – AP Jonkowo-Wrzesina 1:0
SP Jabłonna Lacka – PSP Brudki Stare 0:0
LUKS Czerwin – SP Bielany Jarosławy 4:0
PSP Brudki Stare – SP 4 Zambrów 0:0
SP Bielany Jarosławy – SP Jabłonna Lacka 0:0
AP Jonkowo-Wrzesina – LUKS Czerwin 4:3
SP 4 Zambrów – SP Bielany Jarosławy 5:0
LUKS Czerwin – SP Jabłonna Lacka 2:0
AP Jonkowo-Wrzesina – PSP Brudki Stare 3:1
SP Jabłonna Lacka – SP4 Zambrów 1:4
SP Bielany Jarosławy – AP Jonkowo Wrzesina 1:3
PSP Brudki Stare – LUKS Czerwin 1:1

Tabela:
1. AP Jonkowo-Wrzesina
2. SP4 Zambrów
3. LUKS Czerwin
4. PSP Brudki Stare
5. SP Jabłonna Lacka
6. SP Bielany Jarosławy


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: