REKLAMA:

Montują nowoczesne zabawki na placach zabaw [foto]

inwestycje
30.05.2017 r., godz. 13.00
Montują nowoczesne zabawki na pięciu placach zabaw
Nowe, kolorowe, a przede wszystkim bezpieczne place zabaw przy blokach to marzenie niejednego dziecka i rodzica w naszym mieście. Dlatego Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa rozpoczęła wymianę starych drewnianych „zamków” na nowoczesne z tworzyw sztucznych. Takie inwestycje zostaną przeprowadzone w sumie na pięciu osiedlach.

Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa rozpoczęła wymianę starych drewnianych zabawek na placach zabaw w różnych częściach naszego miasta. Pierwsze nowe i kolorowe zabawki firmy „Dr Spil” zamontowano przy Grunwaldzkiej 10. Wczoraj takie same urządzenia do zabaw pojawiły się pomiędzy blokami 71. Pułku Piechoty 12 i 14.

Dziś natomiast prace montażowe prowadzone były przy Białostockiej 20D. Jutro nowe zabawki pojawią się przy Białostockiej 29, a za 2-3 tygodnie podobne urządzenia zostaną zainstalowane przy bloku Papieża Jana Pawła II 26. Koszt wszystkich pięciu zabawek to około 100 tys. zł.

- „My w tej chwili wymieniamy stare drewniane zamki na nowe. Są to ładne zabawki, całe z plastiku.” - powiedział nam Adam Antoniak z działu technicznego ZSM.

Warto zaznaczyć, że od ponad roku podobne zabawki służą dzieciom przy Świętokrzyskiej 7 i Białostockiej 20G. Jak mówi Adam Antoniak, tam one się sprawdziły, dlatego w następnych latach podobne zabawki będą sukcesywnie instalowane na kolejnych osiedlach ZSM.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: