REKLAMA:

Zambrowskie siatkarki w Kadrze Nadziei Olimpijskich

sport
24.05.2017 r., godz. 11.45
Zuzanna Tymosiak i Patrycja Dąbrowska zostały powołane do Kadry Nadziei Olimpijskich Województwa Podlaskiego rocznika 2003 w Piłce Siatkowej na sezon 2017.

Dwie zawodniczki z Akademii Siatkarskiej Rekordu Zambrów Zuzanna Tymosiak i Patrycja Dąbrowska zostały powołane przez Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej do Kadry Nadziei Olimpijskich Województwa Podlaskiego rocznika 2003 w Piłce Siatkowej na sezon 2017.

Zuzanna Tymosiak i Patrycja Dąbrowska są uczennicami Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie. Obie reprezentują Rekord Zambrów w ligowych rozgrywkach województwa podlaskiego w kategorii młodziczek na sezon 2016/2017.

Turniej Nadziei Olimpijskich jest cyklem zawodów sportowych rozgrywanych w kategoriach młodzieżowych organizowanych w państwach Grupy Wyszehradzkiej. W tym celu powoływane są w każdym województwie naszego kraju Kadry Nadziei Olimpijskiej, które szkolą najbardziej uzdolnioną młodzież w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Rozgrywki siatkarskie dziewcząt w ramach Turnieju Nadziei Olimpijskiej odbędą się w Szczyrku 15-17 października br.

Siatkarkom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: