REKLAMA:

Zambrowianki powalczą o mistrzostwo Polski!

sport
23.05.2017 r., godz. 15.30
Tytuł Mistrzyń Podlasia w kategorii "trójek" oraz tytuł Wicemistrzyń Podlasia w kategorii "dwójek" - to siatkarskie sukcesy zawodniczek Rekordu Zambrów. Siatkarki dzięki dobrej grze wywalczyły awans do rozgrywek ogólnopolskich.

Finał Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport Województwa Podlaskiego odbył się w minioną sobotę, 20 maja w Łapach. W zawodach uczestniczyły zawodniczki Rekordu Zambrów w kategorii „dwójek” siatkarskich.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Aleksandra Siemieniuk, Julianna Mianowska i Natalia Szabłowska. Dzięki dobrej grze zawodniczki Rekordu wywalczyły bardzo wysokie drugie miejsce, dzięki czemu zdobyły tytuł Wicemistrzyń Województwa Podlaskiego.

Dzień później, 21 maja w Zambrowie zawodniczki Rekordu rywalizowały w „trójkach” siatkarskich. Zespół w składzie: Magdalena Dąbrowska, Kinga Rogulska, Olivia Tyszka i Małgorzata Ogrodnik wywalczyły I miejsce, przez co osiągnęły tytuł Mistrzyń Województwa Podlaskiego.

Dzięki wywalczonym miejscom dziewczęta z Rekordu Zambrów w kategorii „dwójek” i „trójek” zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego, który w tym roku odbędzie się w dniach 26-29 czerwca w Zabrzu.

Stowarzyszenie Sportowe Rekord Zambrów za pośrednictwem naszego Portalu dziękuje samorządowcom, dyrektorom miejskich placówek oświatowych, sponsorom oraz rodzicom dzieci za pomoc w organizacji turniejów Kinder+Sport w Zambrowie.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: