REKLAMA:

Dzień otwarty w „Siwej” [foto]

edukacja
19.05.2017 r., godz. 18.30
Trwa rekrutacja do szkół średnich. W związku z tym Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości zorganizowała Dzień otwarty, w którym uczestniczyli gimnazjaliści z całego powiatu zambrowskiego.

Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy w Zambrowie zorganizował dzisiaj, 19 maja Dzień otwarty. Na początku młodzież spotkała się z dyrektorem placówki Janem Zakrzewskim, który przedstawił ofertę edukacyjną szkoły. Następnie każdy miał okazję obejrzeć pracownie lekcyjne.

W ramach tegorocznego Dnia otwartego na gimnazjalistów czekało wiele atrakcji. Wśród nich znalazły się m.in.: improwizacja obezwładnienia przestępcy, akcja ratunkowa, a także pokaz musztry. Nie zabrakło również specjalnych stanowisk firm i instytucji współpracujących ze szkołą. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko z domowymi wypiekami przygotowanymi przez uczniów. Ponadto funkcjonariusze zambrowskiej Policji zachęcali uczniów do przyszłej pracy w policji.

Dyrekcja oraz społeczność Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie za pośrednictwem naszego Portalu składa serdeczne podziękowania:
:: Komendantowi Powiatowemu Policji w Zambrowie mł. insp. Andrzejowi Puchalskiemu oraz funkcjonariuszom KPP,
:: Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie mł. bryg. Maciejowi Krajewskiemu oraz strażakom,
:: Markowi Rytelewskiemu – Pomoc Drogowa i Złomowanie Pojazdów z Długoborza
:: Dariuszowi Sobolowi - Z.H.U. „AGRO-SERWIS”,
:: Danielowi Gosiewskiemu - „Adrol” Sprzedaż Maszyn Rolniczych z Wiśniewa
:: Anna i Piotr Jankowscy - „InterTech” Maszyny Rolnicze z Zambrowa,
:: „SAWIK” Handel Maszynami Rolniczymi z Paproci Dużej.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: