REKLAMA:

Śmiertelny wypadek w Wądołkach [foto]

policja
17.05.2017 r., godz. 14.15
Osobowy opel zderzył się z busem na skrzyżowaniu w Wądołkach. Niestety, kierowca busa poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło dziś około godziny 12:30 na skrzyżowaniu drogi gminnej i powiatowej w miejscowości Wądołki-Bućki. Zderzyły się dwa pojazdy: osobowy opel vectra na piskich numerach rejestracyjnych i bus na zambrowskich numerach rejestracyjnych.

Jak ustaliliśmy, przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy wyjeżdżający z drogi podporządkowanej od strony Starych Wądołk. 26-letni kierowca tego pojazdu (mieszkaniec powiatu piskiego) nie dostosował się do znaku „stop” i uderzył w bok jadącego od strony Zambrowa w kierunku Grzymał busa. Siła uderzenia była na tyle duża, że bus wywrócił się na dach i zatrzymał przy słupie energetycznym.

Niestety kierowca busa poniósł śmierć na miejscu. Z kolei kierowcy i pasażerowi osobówki nic się nie stało. Jak udało nam się dowiedzieć, sprawca wypadku, czyli kierowca osobowego opla, był trzeźwy. Na miejscu pracuje policja, straż i prokurator.

W chwili pisania artykułu ruch na skrzyżowaniu w Wądołkach-Bućkach (przy zakładzie Zam-Bruk) jest zablokowany. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku ustalają zambrowscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: