REKLAMA:

Sukces biegaczy z Wiśniewa [foto]

sport
24.04.2017 r., godz. 12.50
Wysokie miejsca indywidualne i drużynowe zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Wiśniewie podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego LZS w biegach przełajowych.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Ludowych Zespołów Sportowych w biegach przełajowych odbyły się w minioną sobotę, 22 kwietnia w Białymstoku na Pietraszach. W zawodach wzięło udział 14 uczniów Szkoły Podstawowej w Wiśniewie.

Zawody toczyły się z podziałem na kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców. Wśród zawodników z Wiśniewa najlepsze wyniki indywidualne osiągnęli:
- Gabriela Łada (5 miejsce),
- Weronika Kotowska (6 miejsce),
- Bartłomiej Ołdakowski (4 miejsce),
- Patryk Ołdakowski (5 miejsce).

Dobre rezultaty biegów wszystkich zawodników ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie zaowocowały wysokimi miejscami w klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych. Dziewczęta stanęły na najniższym stopniu podium, natomiast chłopcy zajęli VI miejsce.

Uczniom ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie gratulujemy osiągnięć na szczeblu wojewódzkim oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: