REKLAMA:

Alicja Majewska zaśpiewa w Zambrowie - wyniki konkursu

konkursy
21.04.2017 r., godz. 16.30
Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, wystąpi za miesiąc w zambrowskim Centrum Kultury. Koncert promujący najnowszą płytę "Wszystko może się stać" to prawdziwa gratka dla wielbicieli muzyki. Dwie nasze czytelniczki wygrały bilety na to wydarzenie.

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, wystąpi 21 maja w Centrum Kultury w Zambrowie podczas koncertu promującego najnowszą płytę Artystki - „Wszystko może się stać".

Nowy repertuar wzrusza, bawi, ale także skłania do zastanowienia się nad tym, co w życiu ważne. Alicja Majewska od swego solowego debiutu - piosenka „Bywają takie dni" z tekstem Ireneusza Iredyńskiego - zawsze śpiewała „o czymś". I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach i jest kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej wszystkie piosenki na nową płytę. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in.: Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu „Jeszcze się tam żagiel bieli", który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, moc mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza.

Zapraszamy na najnowszy koncert Alicji Majewskiej, w którym nie zabraknie także uwielbianych przez publiczność, największych przebojów artystki.

21.05.2017 r. (niedziela)
godz. 17.00
Centrum Kultury w Zambrowie
ul. Wyszyńskiego 2a


Bilety w cenie: 80 i 90 zł do nabycia są w kasie biletowej kina Centrum Kultury w Zambrowie, tel: (86) 475 44 88 oraz na stronach: www.teatrsmiechu.pl (bez prowizji) i www.kupbilecik.pl. Bilety grupowe pod numerem telefonu: 794 759 447 lub mailem: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu.

Konkurs dla czytelników Portalu www.zambrow.org.
Dwa tygodnie temu ogłosiliśmy konkurs, w którym dla dwóch naszych czytelników zostały przygotowane bilety na występ Alicji Majewskiej w Centrum Kultury w Zambrowie.

Aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o darmowe wejściówki, wystarczyło wysłać na adres redakcja@zambrow.org list e-mail o temacie „Koncert – Konkurs”, w treści wpisując prawidłową odpowiedź na zadane pytanie konkursowe, swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.

Pytanie konkursowe:
Kim jest tajemniczy mężczyzna kierujący samochodem, w którym siedzi Alicja Majewska na okładce jej najnowszej płyty pt. „Wszystko może się stać"?

Odpowiedź:
Tajemniczym mężczyzną z okładki najnowszej płyty Alicji Majewskiej pt. „Wszystko może się stać" jest Włodzimierz Korcz.

Ilość prawidłowych odpowiedzi, jaka napłynęła na naszą skrzynkę mailową, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za tak liczny odzew z Waszej strony! Do wygrania mamy niestety tylko dwie wejściówki. Wygrały je osoby, które przysłały do nas prawidłowe odpowiedzi jako piąta i dwudziesta pierwsza. Liczył się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer.

Bilety otrzymują:
- Urszula R.
- Wioletta B.

Gratulujemy! Bilety będą do odbioru w dniu koncertu na godzinę przed wydarzeniem (21.05.2017 r. od godz. 16.00) w kasie biletowej kina Centrum Kultury w Zambrowie.

Wszystkim dziękujemy za udział w naszym konkursie i życzymy powodzenia następnym razem!RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: