REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
19.04.2017 r., godz. 12.25
Spektakl teatralny, promocja publikacji o starym Zambrowie, wernisaż wystawy fotograficznej, mecz piłki nożnej oraz miejskie uroczystości - to niektóre atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


21 kwietnia (piątek)
Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zaprasza na spektakl „Wiśniowy Sad” Antoniego Czechowa w reżyserii Agnieszki Krasinkiewicz oraz wykonaniu Teatru Młodego Aktora. Początek spektaklu o godz. 17.00 w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie. Wstęp wolny.

***


21 kwietnia (piątek) odbędzie się promocja publikacji „O starym Zambrowie – to i owo...” autorstwa Magdaleny i Wojciecha Rusieckich oraz Sławomira Tarnowskiego. Spotkanie będzie połączone z wystawą rysunków. Początek o godz. 18.00 w Galerii Sztuki „Labirynt” MOK przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2a w Zambrowie. Wstęp wolny.

***


21 kwietnia (piątek) Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Mariusza Wideryńskiego pt. „Podróż do niepamięci”. Ekspozycja wystawy mieścić się będzie w Galerii Pod Arkadami. Otwarcie o godz. 18.00. Wstęp wolny.

***


25 kwietnia (wtorek) Regionalna Izba Historyczna MOK w Zambrowie zaprasza na wystawę „Bardejov” organizowaną przez RIH. Ekspozycje stanowi zestaw plansz oraz makiet przedstawiających zabytki słowackiego miasta Bardejov. Wystawa została przygotowana przez Instytut Słowacji w Warszawie. Otwarcie wystawy zaplanowane jest na godz. 18.00 w siedzibie RIH przy alei Wojska Polskiego 25. Wystawa czynna będzie do 16 maja.

WYDARZENIA SPORTOWE


22 kwietnia (sobota)
w swoim kolejnym meczu w rundzie wiosennej II-ligowa Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością ze Stalą Stalowa Wola. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Ceny biletów: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

POZOSTAŁE WYDARZENIA


19 kwietnia (środa)
- Uniwersytet Otwarty Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza na spotkanie w ramach cyklu wykładów „Spotkania z filozofią” w dialogu interdyscyplinarnym z religią i fizyką. Dzisiejszy wykład poprowadzi wybitny fizyk prof. Krzysztof Meissner. Tematem konferencji będzie „Pytanie o wszechświat”. Początek o godz. 14.30 w sali 315 PWSIP w Łomży, przy ul. Akademickiej 14.

***


20 kwietnia (czwartek)Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie zaprasza młodzież pełnoletnią wszystkich szkół ponadgimnazjalnych do akcji oddania krwi, którą zaplanowano na czwartek, 20 kwietnia. Ambulans tradycyjnie będzie czekał na parkingu przy ul. Fabrycznej w godz. 9.00 – 13.00. Więcej informacji: Oddaj krew - uratuj życie!

***


23 kwietnia (niedziela) - Burmistrz Miasta Zambrów zaprasza na uroczyste obchody 77. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Uroczystość rozpocznie się mszą świętą o godz. 12.00 w kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie. Druga część obchodów odbędzie się około godz. 13.00 pod tablicą pamiątkową przy ul. Ofiar Katynia.

***


25-28 kwietnia (wtorek-piątek) - Wszystkie Panie w wieku 50-69 lat zapraszamy na bezpłatną mammografię! Badania w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi finansowane są przez NFZ oraz w ramach Populacyjnego Programu Wykrywania Raka Piersi. W powiecie zambrowskim mammobus będzie stacjonował przez 4 dni. Więcej informacji: Mammobus przyjedzie do powiatu zambrowskiego

***


26 kwietnia (środa) funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zapraszają wszystkich do sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 2a, gdzie zainaugurowany zostanie cykl debat społecznych „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Początek o godzinie 11.00
BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: