REKLAMA:

Powiatowe Biegi Przełajowe LZS

sport
11.04.2017 r., godz. 10.45
124 zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu zambrowskiego uczestniczyło w Powiatowych Biegach Przełajowych w Porytem-Jabłoni.

Powiatowe Biegi Przełajowe Ludowych Zespołów Sportowych odbyły się w minioną sobotę, 8 kwietnia na trasach biegowych w Porytem-Jabłoni. Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zambrowie, natomiast sędzią głównym był Zenon Mościcki.

Biegi ukończyło 124 zawodników, w tym 61 dziewcząt i 63 chłopców. Biegacze, którzy w kategoriach wiekowych zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali medale, natomiast za 4-6 miejsce dyplomy. Pamiątkowe medale wręczone zostały również najmłodszym uczestnikom biegów: Aleksandrze Modzelewskiej ze Szkoły Podstawowej w Porytem–Jabłoni i Maciejowi Grzymale ze Szkoły Podstawowej w Starym Zakrzewie. Dekoracji dokonał Sekretarz Gminy Zambrów Bogdan Pac.

Organizatorzy za pośrednictwem naszego Portalu składają podziękowania Markowi Pietranikowi za przygotowanie tras biegowych, nauczycielom za przeprowadzenie zawodów oraz Urzędowi Gminy w Zambrowie za udostępnienie tras biegowych do rozegrania zawodów oraz zakup medali i dyplomów. Szczególne podziękowania kierują również do pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Jabłoneczki” w Porytem-Jabłoni, które przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia zawodów oraz udostępnienie uczestnikom Świetlicy Wiejskiej, przygotowania napojów, kanapek i ciasta.

Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego LZS w biegach przełajowych odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku na trasach biegowych Pietrasze w Białymstoku.

Poniżej podajemy klasyfikacje końcową sobotnich biegów przełajowych:
Dziewczęta 2006 i młodsze (600 m)
1. Wiśniewska Ewelina (2006) - SP Rutki - Kossaki
2. Bojko Martyna (2006) - SP Rutki – Kossaki
3. Łażewska Karolina (2006) - SP Kołomyja
4. Drągowska Wiktoria (2006) - SP Rutki – Kossaki
5. Jastrzębska Kamila (2006) - SP Stare Zakrzewo
6. Kozikowska Julia (2006) - SP Osowiec
7. Danowska Oliwia (2006) - SP Poryte – Jabłoń
8. Gosiewska Anna (2006) - SP Osowiec
9. Modzelewska Aleksandra (2008) - SP Poryte – Jabłoń
10. Chomko Alicja (2006) - SP Poryte - Jabłoń
11. Grzymała Maja (2006) - SP Stare Zakrzewo
12. Skarżyńska Amelia (2006) - SP Stary Skarżyn
13. Mężyńska Martyna (2008) - SP Wiśniewo
14. Modzelewska Dominika (2008) - SP Stare Zakrzewo
15. Wierciszewska Julia (2007) - SP Wiśniewo
16. Szyszka Gabriela (2006) - SP Poryte – Jabłoń
17. Grzymała Joanna (2006) - SP Stary Skarżyn
18. Ciborowska Julia (2006) - SP Stary Skarżyn
19. Buczkowska Julia (2006) - SP Stary Laskowiec
20. Dąbrowska Zuzanna (2006) - SP Stary Skarżyn

Chłopcy 2006 i młodsi (600 m)
1. Żukowski Sebastian (2006) - SP Rutki – Kossaki
2. Ołdakowski Patryk (2006) - SP Wiśniewo
3. Targoński Błażej (2006) - SP Rutki – Kossaki
4. Jaworowski Piotr (2006) - SP Osowiec
5. Załuska Kacper (2006) - SP Osowiec
6. Śliwowski Paweł (2006) - SP Rutki – Kossaki
7. Tyszka Wiktor (2007) - SP Wiśniewo
8. Duchnowski Jakub (2007) - SP Poryte – Jabłoń
9. Wiśniewski Krzysztof (2006) - SP Stary Skarżyn
10. Wiśniewski Matusz (2007) - SP Wiśniewo
11. Gawkowski Tomasz (2007) - SP Stary Laskowiec
12. Rogowski Konrad (2006) - SP Stare Zakrzewo
13. Brzostowski Oliwier (2006) - SP Rutki – Kossaki
14. Owsianka Damian (2007) - SP Rutki – Kossaki
15. Kamiński Jakub (2006) - SP Poryte – Jabłoń
16. Gołaszewski Dominik (2006) - SP Rutki – Kossaki
17. Malinowski Łukasz (2006) - SP Poryte – Jabłoń
18. Zagroba Adam (2006) - SP Osowiec
19. Grzymała Maciej (2008) - SP Stare Zakrzewo
20. Zaremba Michał (2007) - SP Wiśniewo
21. Gosk Kamil (2006) - SP Stary Skarżyn
22. Kalinowski Hubert (2006) - SP Osowiec
23. Modzelewski Kacper (2008) - SP Stare Zakrzewo
24. Zienkiewicz Dawid (2006) - SP Kołomyja
25. Tabędzki Jakub (2008) - SP Wiśniewo
26. Krasowski Jakub (2006) - SP Osowiec
27. Pyżewski Wiktor (2006) - SP Osowiec
28. Szyszka Mikołaj (2008) - SP Poryte – Jabłoń

Dziewczęta 2004 - 2005 (1000 m)
1. Łada Gabriela (2004) - SP Wiśniewo
2. Lubiejewska Justyna (2004) - SP Wiśniewo
3. Kotowska Weronika (2004) - SP Wiśniewo
4. Łada Natalia (2005) - SP Wiśniewo
5. Łuniewska Gabriela (2004) - SP Rutki – Kossaki
6. Gołaszewska Magdalena (2005) - SP Rutki – Kossaki
7. Olszewska Weronika (2005) - SP Wiśniewo
8. Lubiejewska Anna (2005) - SP Wiśniewo
9. Tabędzka Karolina (2004) - SP Wiśniewo
10. Pęska Julia (2005) - SP Wiśniewo
11. Mieczkowska Natalia (2005) - SP Stare Zakrzewo
12. Zaręba Zuzanna (2004) - SP Poryte – Jabłoń
13. Rakowska Zofia (2004) - SP Rutki – Kossaki
14. Kalinowska Kinga (2004) - SP Rutki – Kossaki
15. Banach Olga (2004) - SP Rutki – Kossaki
16. Walczuk Zuzanna (2004) - SP Osowiec
17. Godlewska Kamila (2005) - SP Rutki – Kossaki
18. Kulikowska Natalia (2005) - SP Kołomyja
19. Buchowiecka Kamila (2004) - SP Poryte – Jabłoń
20. Jacewicz Wiktoria (2005) - SP Rutki – Kossaki
21. Godlewska Anna (2005) - SP Osowiec
22. Kotowska Julia (2004) - SP Kołomyja
23. Modzelewska Martyna (2005) - SP Stare Zakrzewo
24. Grzymała Marta (2005) - SP Stare Zakrzewo
25. Wilińska Aleksandra (2004) - SP Wiśniewo
26. Kotowska Anastazja (2004) - SP Kołomyja
27. Kołomyjska Angelika (2005) - SP Rutki – Kossaki
28. Gromek Weronika (2005) - SP Poryte – Jabłoń
29. Świderska Julia (2005) - SP Wiśniewo
30. Ogonowska Angelika (2005) - SP Stare Zakrzewo
31. Leśniewska Kinga (2005) - SP Wiśniewo

Chłopcy 2004 - 2005 (1000 m)
1. Ołdakowski Bartłomiej (2004) - SP Wiśniewo
2. Mioduszewski Paweł (2004) - SP Stary Skarżyn
3. Krajewski Daniel (2004) - SP Osowiec
4. Wiśniewski Marcin (2004) - SP Wiśniewo
5. Krzewski Patryk (2004) - SP Kołomyja
6. Popławski Dawid (2005) - SP Stary Skarżyn
7. Piszczatowski Jakub (2004) - SP Rutki – Kossaki
8. Modzelewski Hubert (2005) - SP Rutki – Kossaki
9. Kijek Mateusz (2004) - SP Stare Zakrzewo
10. Wiśniewski Mateusz (2004) - SP Rutki - Kossaki
11. Świderski Piotr (2004) - SP Wiśniewo
12. Piszczatowski Kacper (2005) - SP Rutki – Kossaki
13. Sternik Maciej (2005) - SP Stary Skarżyn
14. Krzewski Marek (2005) - SP Kołomyja
15. Cieszkowski Kacper (2005) - SP Kołomyja
16. Łada Adam (2004) - SP Wiśniewo
17. Rogowski Krystian (2005) - SP Stare Zakrzewo
18. Modzelewski Kacper (2004) - SP Poryte – Jabłoń
19. Gawrychowski Ernest (2005) - SP Stary Skarżyn
20. Zasada Bartosz (2004) - SP Osowiec
21. Murawski Adam (2005) - SP Stare Zakrzewo
22. Zaremba Przemysław (2005) - SP Wiśniewo
23. Śliwowski Paweł (2005) - SP Rutki – Kossaki
24. Jastrzębski Mateusz (2004) - SP Osowiec
25. Kulikowski Tomasz (2005) - SP Kołomyja
26. Gosk Szymon (2004) - SP Wiśniewo
27. Mężyński Jakub (2004) - SP Wiśniewo
28. Brzozowski Rafał (2004) - SP Poryte – Jabłoń
29. Jastrzębski Damian (2005) - SP Stare Zakrzewo
30. Wiśniewski Paweł (2004) - SP Stary Skarżyn

Dziewczęta 2001 - 2003 (1000 m)
1. Kalinowska Klaudia (2003) - Gimnazjum Rutki
2. Mioduszewska Małgorzata (2003) - Gimnazjum Zambrów
3. Łętowska Dominika (2003) - Gimnazjum Rutki
4. Kozłowska Jolanta (2002) - Gimnazjum Rutki
5. Kołomyjska Anna (2001) - Gimnazjum Rutki
6. Dąbrowska Natalia (2003) - Gimnazjum Rutki
7. Polit Katarzyna (2001) - Gimnazjum Rutki
8. Dzieniszewska Patrycja (2001) - Gimnazjum Rutki
9. Kulesza Łucja (2002) - Gimnazjum Rutki
10. Duchnowska Dominika (2003) - Gimnazjum Rutki

Chłopcy 2001 – 2003 - 2000 m
1. Żukowski Rafał (2001) - Gimnazjum Rutki
2. Duchnowski Karol (2001) - Gimnazjum Rutki
3. Bagiński Dominik (2003) - Gimnazjum Rutki
4. Orłowski Bartosz (2002) - Gimnazjum Rutki
5. Kondracki Kacper (2003) - Gimnazjum Rutki


BD






 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: