REKLAMA:

Uczennice ZSO wicemistrzyniami województwa

sport
06.04.2017 r., godz. 15.10
Uczennice Gminazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie zajęły drugie miejsce podczas wojewódzkich finałów w aerobiku rekreacyjnym, natomiast ich starsze koleżanki uplasowały się tuż za podium.

Wojewódzkie finały Gimnazjady i Licealiady w aerobiku rekreacyjnym dziewcząt odbyły się wczoraj, 5 kwietnia w Białymstoku. Wzięły w nim udział drużyny zarówno z gimnazjum, jak i liceum z całego województwa podlaskiego. Nasze miasto po raz kolejny na zawodach reprezentowały dziewczęta z Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Zawodniczki przedstawiły 2-minutowy układ choreograficzny do wybranego podkładu muzycznego, zawierający elementy obowiązkowe, m.in.: pompki, brzuszki, pajace z różną pracą rąk, wagi, skoki oraz szpagaty. Występ dziewcząt z Zambrowa okazał się bardzo udany. Drużyna z gimnazjum zajęła drugie miejsce w województwie, natomiast dziewczęta z liceum czwarte.

W skład zespołu gimnazjum wchodzą: Wiktoria Androsiuk, Julia Dębek, Aleksandra Krajewska, Wiktoria Baczewska, Izabela Kaczyńska i Marieta Michalska. Natomiast liceum reprezentowały: Weronika Zach, Aleksandra Gosk, Justyna Wilaszek, Julia Rzodkiewicz, Wiktoria Jamiołkowska i Anna Wyszyńska. Instruktorem grup jest Monika Androsiuk - nauczyciel wychowania fizycznego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: