REKLAMA:

Młode siatkarki z całej Polski rywalizują w Zambrowie [foto]

sport
25.03.2017 r., godz. 22.30
Około 300 zawodniczek z całej Polski rywalizuje w Zambrowie w festiwalu siatkówki. Turniej rozgrywany jest w trzech halach sportowych.

Punktualnie o godz. 10.00 rozpoczął się dziś Ogólnopolski Festiwal Mini Siatkówki. W dwudniowym turnieju, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Sportowe Rekord Zambrów, rywalizuje około 300 zawodniczek z województw śląskiego, łódzkiego, małopolskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego i podlaskiego. W zawodach uczestniczy łącznie 57 drużyn.

Turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach – dwójki, trójki i czwórki. Mecze rozgrywane są w trzech zambrowskich halach sportowych. Najmłodsze zawodniczki (dwójki) rywalizują w Zespole Szkół Ogólnokształcących, trójki – w Szkole Podstawowej Nr 4, zaś czwórki w Miejskim Gimnazjum nr 1. W każdej z kategorii zespoły zostały podzielone na grupy, w których mecze rozgrywane są systemem „każdy z każdym”. Następnie najlepsze drużyny awansują do fazy pucharowej, gdzie będą rywalizowały o medale i konkretne miejsca w turnieju.

Wszystkich miłośników siatkówki zachęcamy do kibicowania młodym zawodniczkom zambrowskiego Rekordu. Niedzielne rozgrywki rozpoczną się około godz. 9.30. Zakończenie zaplanowane jest w godzinach popołudniowych.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: