REKLAMA:

Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na DK8

inwestycje
20.03.2017 r., godz. 16.40
Uwaga kierowcy, którzy w dniach 21-25 marca wybierają się do Warszawy. Na budowanym odcinku trasy S8 węzeł "Poręba" - obwodnica Ostrowi Mazowieckiej planowane są utrudnienia w ruchu.

W związku z rozbudową drogi krajowej nr 8 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku od węzła „Poręba” do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej, czyli na odcinku o długości 16,11 km, wystąpią utrudnienia w ruchu związane z wykonywaniem napraw cząstkowych nawierzchni używanej obecnie drogi. Kierowcy powinni uważać w dniach od 21 do 25 marca, w godzinach 7:00 – 17:00.

- „Tymczasowa organizacja ruchu przewiduje ręczne kierowanie pojazdami, a co za tym idzie – puszczanie samochodów wahadłowo. To może powodować lokalne zatory i przestoje w podróży.” - poinformował nas rzecznik prasowy białostockiego oddziału GDDKiA Rafał Malinowski.

Informacje o aktualnej sytuacji na drogach krajowych będących w zarządzie GDDKiA, dostępne są dla kierowców całodobowo pod ogólnopolskim numerem informacji drogowej - 19 111 oraz na stronie www.gddkia.gov.pl w „Serwisie dla kierowców”.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: