REKLAMA:

Strażacy rywalizowali w piłkę siatkową [foto]

straż
20.03.2017 r., godz. 21.00
Strażacy z Państwowych Straży Pożarnych z Sejn, Kolna, Białegostoku oraz Zambrowa rywalizowali w eliminacjach do finału Turnieju o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w piłce siatkowej.

16 drużyn Państwowych Straży Pożarnych z terenu województwa Podlaskiego, podzielonych na cztery grupy rywalizują w eliminacjach do finału Turnieju o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Piłce Siatkowej. Mecze w grupie A, w której skład wchodzą jednostki z Sejn, Kolna, Białegostoku oraz Zambrowa zostały rozegrane dzisiaj, 20 marca w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu rozgrywany był tie-brek do 15 punktów. Podczas zawodów na boisku dominowali strażacy z Białegostoku, którzy pewnie wygrywali każdy set, dzięki czemu zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do kwietniowego finału.

Szczegółowe wyniki:
PSP Zambrów – PSP Białystok 0:2
PSP Sejny – PSP Kolno 2:0
PSP Zambrów – PSP Sejny 0:2
PSP Kolno – PSP Zambrów 1:2
PSP Białystok – PSP Sejny 2:0

Klasyfikacja końcowa:
:: I miejsce – PSP Białystok
:: II miejsce – PSP Sejny
:: III miejsce – PSP Zambrów
:: IV miejsce – PSP Kolno

Na zakończenie zawodów wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Wręczali je Starosta Zambrowski Robert Rosiak, Przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Korzeniowski oraz Komendant PSP w Zambrowie st. bryg. Sławomir Skrzypkowski.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: