REKLAMA:

Zambrowska drużyna JIMI najlepsza w Ełku [foto]

sport
20.03.2017 r., godz. 16.30
fot. MOSiR Ełk
Drużyna JIMI Zambrów zajęła pierwsze miejsce podczas turnieju siatkówki w Ełku.

Zambrowska drużyna siatkarska JIMI Zambrów wzięła udział w turnieju siatkarskim organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku. W zawodach rywalizowało 12 drużyn.

Początkowo mecze toczyły się w czterech grupach systemem „każdy z każdym”. Następnie drużyny walczyły o miejsca systemem pucharowym. W swojej grupie zambrowski zespół pokonał AProstki 2:1 oraz Relax Team Ruciane Nida 2:0.

W fazie grupowej zambrowianie okazali się lepsi zarówno od siatkarzy Volley Team Ełk (2:0), jak i drużyny z Prostek (2:0). W finale doszło do starcia pierwszej z trzecią ekipą poprzedniej edycji tego turnieju, bowiem zambrowska drużyna JIMI zmierzyła się z zespołem Dzików (Ełk/Olsztyn). Finał okazał się bardzo wyrównany, a zwycięzcę wyłonił dopiero tie-break, w którym to siatkarze z naszego miasta okazali się minimalnie lepsi, wygrywając 19:17. Warto dodać, że najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Sutyniec - atakujący JIMI Zambrów.

W skład zambrowskiej drużyny weszli: Bartosz Dmochowski (k.), Dawid Skiepko, Paweł Sutyniec, Piotr Aneszko, Jakub Koc, Tomasz Groszfeld, Piotr Olesiewicz, Adam Koc, Michał Przychodzeń, Damian Andrzejczuk oraz Jakub Terebka (libero).

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: