REKLAMA:

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Siarka Tarnobrzeg [video]

sport
20.03.2017 r., godz. 14.45
Zapraszamy do obejrzenia skrótu video meczu Olimpia Zambrów vs. Siarka Tarnobrzeg, który zakończył się porażką Olimpii 2:1.

W minioną sobotę na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego Olimpia Zambrów podejmowała Siarkę Tarnobrzeg. Mecz odbył się w ramach 22. kolejki II ligi piłki nożnej sezonu 2016/2017.

Spotkanie zakończyło się porażką zambrowskiego klubu 2:1. Jedyną bramkę dla Olimpii w tym meczu zdobył najskuteczniejszy piłkarz zambrowskiego klubu – Fabian Piasecki. Była to dziesiąta porażka Olimpii w tym sezonie. Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym spotkaniu opublikowaliśmy na łamach Portalu w sobotnim artykule: Nowy szkoleniowiec nie pomógł. Kolejna porażka Olimpii [foto+video].

Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Siarka Tarnobrzeg. Zapraszamy do oglądania.Zobacz także zapis video z konferencji prasowej po sobotnim meczu 22. kolejki II ligi sezonu 2016/2017, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się z Siarką Tarnobrzeg.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: