REKLAMA:

Wielkanocna Paczka dla Polaków na Białorusi

społeczeństwo
20.03.2017 r., godz. 10.00
Trwa akcja "Wielkanocna Paczka" organizowana przez fundację "Kresy w Potrzebie - Polacy Polakom". Ty również możesz wspomóc naszych rodaków na Białorusi przekazując pieniądze lub niezbędne produkty.

Fundacja "Kresy w Potrzebie - Polacy Polakom" z siedzibą w Warszawie organizuje akcję pt.: "Wielkanocna Paczka" w celu wspomożenia Polaków żyjących na Białorusi. Wielu z nich, będących u kresu swych dni żyje bardzo skromnie, czasami na granicy nędzy. Wsparcie jest dla nich ważne i potrzebne, szczególnie w okresie świątecznym.

Celem akcji jest przekazanie paczek żywnościowych, a także innych niezbędnych produktów, takich jak: chemia gospodarcza czy środki medyczne, a także sprzęt rehabilitacyjny. Akcję można wesprzeć w dwojaki sposób: przesyłając pieniądze na konto bankowe lub przekazując potrzebne artykuły.

Jeżeli chcesz wspomóc Polaków na Białorusi przesyłając środki finansowe na zakup niezbędnych produktów, możesz to zrobić na następujący rachunek bankowy:

Bank: Alior Bank SA
Nr rachunku: 94 2490 0005 0000 4520 7799 3602
Tytułem: AKCJA WIELKANOCNA PACZKA

Dane Fundacji:
Fundacja „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom",
ul. Rzeźbiarska 87
04-620 Warszawa
(KRS: 0000412780)

Pamiętaj: LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!


Polaków na Białorusi możesz również wesprzeć kupując artykuły spożywcze, produkty chemii gospodarczej, środki higieniczne, podstawowe środki medyczne czy sprzęt rehabilitacyjny (wózki inwalidzkie czy chodziki ortopedyczne). Produkty można składować w Centrum Wolontariatu, al. Wojska polskiego 25 w Zambrowie (filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, dawny Relax) do czwartku, 23 marca w godzinach od 10:00 do 19:00.

Możesz również sprawić naszym rodakom ogromną przyjemność przekazując im kartki z życzeniami wielkanocnymi w języku polskim.

DZIĘKUJEMY ZA WASZE ZAANGAŻOWANIE! - Fundacja „Kresy w Potrzebie – Polacy Polakom"
RN


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: