REKLAMA:

OPTYK PERFECT VISION zaprasza do nowo otwartego salonu! [foto]

artykuł sponsorowany
19.03.2017 r., godz. 11.00
Zapewne wszyscy wiedzą, jak ważny jest wzrok i że należy o niego dbać. Ale czy na pewno badamy nasze oczy i kontrolujemy widzenie przynajmniej raz w roku? Teraz możesz umówić się na BEZPŁATNE badanie wzroku!

Zapraszamy do nowo otwartego salonu OPTYK PERFECT VISION przy ul. Białostockiej 19 w Zambrowie. Tam możesz BEZPŁATNIE zbadać wzrok! Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę! Pamiętaj: badaj wzrok raz w roku, aby dobrze widzieć przez całe życie!

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta jest szczególnym atutem OPTYK PERFECT VISION. Wszystko dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze, która krok po kroku przeprowadzi każdego począwszy od umówienia wizyty na badanie wzroku, poprzez dobór oprawek i soczewek, aż po zadowolonego posiadacza modnych okularów.

Ray-Ban, Fendi, Ewa Minge, Oakley, Vermari czy Polaroid – to marki, których nikomu przedstawiać nie trzeba. A wszystkie są dostępne w OPTYK PERFECT VISION przy ul. Białostockiej 19 w Zambrowie. Tak szerokiej oferty znanych światowych i krajowych producentów opraw i okularów na pewno nigdzie w okolicy nie znajdziecie.

Zapraszamy!

OPTYK PERFECT VISION

Zambrów
ul. Białostocka 19
tel.: 510 630 040


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: