REKLAMA:

Co? Gdzie? Kiedy? - imprezy kulturalne i sportowe na najbliższe dni

zapowiedzi - repertuar
15.03.2017 r., godz. 15.30
Pokaz makijażu, wernisaż wystawy fotografii, mecz piłkarski, a także turniej tenisa - to niektóre atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Zambrowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną i sportową na najbliższe dni.

WYDARZENIA KULTURALNE


15 marca (środa)
- Jak powinien wyglądać makijaż i co zrobić, aby podkreślić naturalne piękno? Co zrobić, aby ukryć wszelkie niedoskonałości? Jakie są zasady makijażu? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się podczas warsztatów „Wiosenne trendy w makijażu” organizowanych w Centrum Kultury w Zambrowie. Na koniec spotkania odbędzie się indywidualna sesja doradcza oraz odpowiedzi na pytania. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

***


18 marca (sobota) - Miejski Dom Kultury-Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Zbigniewa Ciborowskiego pt. „Symetriale”. Odbędzie się on w Galerii Pod Arkadami w Łomży. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

***


18 marca (sobota) - Po raz dwunasty Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie organizuje „Potyczki Teatralne”. Przegląd dorobku grup teatralnych odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej zambrowskiego Centrum Kultury. Początek o godz. 10:00. W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich miłośników kultury do oglądania występów grup teatralnych. Wstęp na wszystkie przedstawienia jest bezpłatny.

WYDARZENIA SPORTOWE


18 marca (sobota)
- w swoim kolejnym meczu w rundzie wiosennej II-ligowa Olimpia Zambrów zmierzy się przed własną publicznością z Siarką Tarnobrzeg. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie. Ceny biletów na mecz z Siarką: 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy (emeryci/renciści).

***


18-19 marca (sobota-niedziela) - w tych dniach odbędzie się II Halowy Turniej Tenisa Ziemnego. Tym razem zostanie on rozegrany w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Uczestnikami turnieju mogą być osoby mieszkające na terenie powiatu zambrowskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 marca do godz 17:00 pod numerem telefonu 692 666 666. Ilość miejsc jest ograniczona. Mecze będę rozgrywane w sobotę od godz. 8:00 i w niedzielę od godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy kibiców. Wstęp na trybuny wolny.

POZOSTAŁE WYDARZENIA


15 marca (środa)
- łomżyński klub "Polonia Christiana" zaprasza do sali konferencyjnej Parku Przemysłowego w Łomży przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166 na spotkanie z Krzysztofem Karoniem. Tematem konferencji będzie "Etyka katolicka a duch kapitalizmu". Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

***


17 marca (piatek) - Zakład Karny w Czerwonym Borze wspólnie z Uczelnią Jańskiego w Łomży organizują seminarium naukowo - eksperckie ph. „Zapobieganie przestępczości dla poprawy bezpieczeństwa obywateli”. Konferencja odbędzie się w budynku Uczelni Jańskiego w Łomży, ul. Krzywe Koło 9. Początek zaplanowano na godz. 10.00.

***


18 marca (sobota) - na pierwszą w Zambrowie edycję kursu Alpha dla dorosłych zaprasza ks. Grzegorz Kierski, tegoroczny laureat Zambrowskiego Żubra w kategorii osobowość roku. Na wszystkich w wieku 18+ organizatorzy czekają w sali parafialnej przy kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie o godz. 18.30. Wstęp wolny.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: