REKLAMA:

Pierwsze miejsce Olimpii na Brylant Cup 2017

sport
06.03.2017 r., godz. 20.50
Młodzi piłkarze Olimpii z rocznika 2007 i młodszych w sobotę rywalizowali w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Brylant Cup 2017.

W zmaganiach piłkarskich zorganizowanych przez Akademię Piłkarskich Talentów Brylant w Bielsku Podlaskim udział wzięło 10 zespołów piłkarskich z: Grajewa, Suraża, Siemiatycz, Bielska Podlaskiego, Łomży, Brześcia, Gródka, Białegostoku i oczywiście Zambrowa.

Podopieczni Kamila Rosińskiego po pokonaniu wszystkich swoich rywali w grupie w półfinale trafili na silny zespół Jagiellonii Białystok. W regulaminowym czasie gry żadna z drużyn nie przechyliła szali zwycięstwa na swoją stronę. Dla rozstrzygnięcia meczu zawodnicy strzelali rzuty karne, gdzie górą okazali się zawodnicy Olimpii pokonując Jagiellonię 4:3.

W meczu o złoto młodzi piłkarze z Zambrowa zmierzyli się z Gryfem Gródek i po pięknym golu Macieja Dmochowskiego Olimpia zwyciężyła 1:0. Na trzecim miejscu w turnieju uplasowała się drużyna gospodarzy - APT Brylant Bielsk Podlaski pokonując Jagiellonię Białystok 2:0.

Dzięki fantastycznym interwencjom bramkarskim organizatorzy wraz z trenerami jednogłośnie wybrali Oliwiera Leszczyńskiego najlepszym bramkarzem turnieju. Królem strzelców został Damian Mielesza z Gródka, a najlepszym zawodnikiem Jakub Wyszkowski z Bielska Podlaskiego.

Gratulujemy naszym młodym piłkarzom!

Wyniki meczy Olimpii:
:: Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów 0:2
:: Znicz Suraż - Olimpia Zambrów 1:3
:: Orzeł Siemiatycze - Olimpia Zambrów 0:2
:: Brylant Bielsk Podlaski - Olimpia 0:1
:: Jagiellonia Białystok - Olimpia 3:4 (karne)
:: Gryf Gródek - Olimpia Zambrów 0:1


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: