REKLAMA:

Bal karnawałowy w MP6 [foto+video]

edukacja
28.02.2017 r., godz. 16.35
Bal karnawałowy w MP6
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też było dzisiaj podczas balu karnawałowego w Miejskim Przedszkolu Nr 6.

28 lutego - w ostatnim dniu karnawału w Miejskim Przedszkolu Nr 6 w Zambrowie odbył się bal karnawałowy. Udział w zabawie wzięły wszystkie dzieci.

Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek m.in. wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Manów czy Batmanów.

Wszystkich uczestników balu do wspólnej zabawy nauczycielki zachęcały specjalnie przygotowaną muzyką. Na sali podczas pląsów zrobiło się kolorowo, wszyscy bawili się doskonale, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci, mimo chwilowego zmęczenia. Podczas zabawy odbył się nawet pokaz mody, w czasie którego wszystkie dzieci zaprezentowały swoje stroje balowe, za co zostały nagrodzone słodkościami przez dyrektor placówki Elżbietę Bieńkowską. Przedszkolaki miały również możliwość pozowania do zdjęć.

Balowe atrakcje umożliwiły dzieciom spędzenie czasu w radosnej, miłej atmosferze oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz skrótu video z tego wydarzenia.ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: