REKLAMA:

Kabaret Jurki w Zambrowie. Rozstrzygnięcie konkursu

konkursy
27.02.2017 r., godz. 17.05
99 listów e-mail napłynęło do naszej Redakcji w związku z konkursem dotyczącym kabaretu Jurki, którego występ odbędzie się już w tym tygodniu w Zambrowie.

Jak informowaliśmy, 4 marca w zambrowskim Centrum Kultury odbędzie się występ kabaretu Jurki. Początek seansu zaplanowano na godz. 17:00. Dziś rozdajemy naszym czytelnikom bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.

Konkurs, w którym należało odpowiedzieć na 2 proste pytania i wysłać e-mail na adres naszej Redakcji, ogłosiliśmy 9 lutego. Osoby, które przysłały do nas prawidłowe odpowiedzi w określonej kolejności, czyli jako pierwsza, piąta, dwunasta, dwudziesta pierwsza i trzydziesta druga, wygrały bilety na sobotnie wydarzenie. Liczył się czas wpływu listu e-mail na nasz serwer. W sumie otrzymaliśmy 99 wiadomości e-mail.

Na podstawie analizy czasu wpływu listu e-mail na nasz serwer zwycięzcami konkursu zostało pięciu czytelników:
:: Kamil Z.
:: Monika J.
:: Kinga F.
:: Jolanta O.
:: Sebastian Ż.

Oto prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe:
1. Skąd pochodzi kabaret Jurki, który 4 marca wystąpi w Zambrowie?
:: a) Krakowa
:: b) Poznania
:: c) Zielonej Góry

2. Kto nie należy do obecnego składu kabaretu Jurki?
:: a) Agnieszka Litwin–Sobańska
:: b) Tomasz Marciniak
:: c) Wojciech Kamiński

Zwycięzcy otrzymują od nas bezpłatne wejściówki na kabaret Jurki, którego występ odbędzie się 4 marca, o godz. 17:00 w Centrum Kultury w Zambrowie. Bilety czekają do odbioru w siedzibie firmy MARKOMP przy ul. Bema 2b w Zambrowie do piątku w godzinach 10:00 – 18:00. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Każdego laureata poinformowaliśmy o zwycięstwie drogą mailową.

Wszystkim pozostałym czytelnikom, którym tym razem nie udało się wygrać, dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do włączania się w kolejne tego typu akcje, które będziemy ogłaszać na zambrow.org.Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka „Marylka” Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po „materiał ludzki”, rozumiany zarówno jako obserwacja ludzkich zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu - na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

„Święta polskie” - to najnowszy program kabaretu JURKI
Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać przy grobach? I co robi Ninja w jasełkach? Przy stole kabaretu Jurki każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym i pełnym humoru programie.

Bilety w cenie: 40, 50 i 60 zł do nabycia są w kasie biletowej Kina Centrum Kultury w Zambrowie oraz na stronach: kupbilecik.pl, biletynakabarety.pl, kabaretowebilety.pl. Rezerwacje grupowe pod numerem telefonu: 515 400 723 lub poprzez e-mail: info@koncertartex.com.ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: