REKLAMA:

W sobotę kolejny halowy turniej oraz sparing Olimpii Zambrów

zapowiedzi - repertuar
19.01.2017 r., godz. 12.30
Przed nami kolejny halowy turniej piłki nożnej organizowany przez ZKS Olimpia. Tym razem rywalizować będą chłopcy z rocznika 2009 i młodsi. Tego samego dnia drużyna seniorów Olimpii rozegra trzeci sparing przed rundą wiosenną.

W hali sportowej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2009 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 21 stycznia. Patronat nad imprezą sprawuje Zambrowski Portal www.zambrow.org.

Udział w turnieju potwierdziło 10 klubów piłkarskich z naszego regionu: AP Ostrów Mazowiecka, MŁKS Łomża, Kurpik Kadzidło, Orzeł Siemiatycze, Ruch Wysokie Mazowieckie, Korona Ostrołęka, AMP Gol Ostrów Mazowiecka, AP Junior Białystok, Olimpia Zambrów I i Olimpia Zambrów II.

Sobotnie rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają do godz. 16:15. W tym czasie odbędzie się 27 spotkań, w tym 20 spotkań grupowych, 2 półfinały oraz 5 meczów o poszczególne miejsca w turnieju. Mecze rozgrywane będą po 12 minut.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do kibicowania podczas sobotniego Halowego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2009 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. Wstęp na trybuny wolny!

Przypomnijmy, że 14 stycznia w hali sportowej MG1 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2007 i młodszych o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów. Wówczas najlepsza okazała się pierwsza drużyna Olimpii Zambrów. Fotorelacja z tego turnieju znajduje się w linkach pod artykułem.

Poniżej harmonogram spotkań dwóch drużyn Olimpii Zambrów:
:: godz. 9:00 Olimpia Zambrów I – AP Ostrów Mazowiecka
:: godz. 9:15 Olimpia Zambrów II – Ruch Wysokie Mazowieckie
:: godz. 10:05 Olimpia Zambrów I – Orzeł Siemiatycze
:: godz. 10:20 Olimpia Zambrów II – AP Junior Białystok
:: godz. 11:40 Olimpia Zambrów I – MŁKS Łomża
:: godz. 11:55 Olimpia Zambrów II – Korona Ostrołęka
:: godz. 13:20 Olimpia Zambrów I – Kurpik Kadzidło
:: godz. 13:35 Olimpia Zambrów II – AMP Gol Ostrów Mazowiecka

Harmonogram spotkań finałowych:
:: godz. 14:25 półfinał 1A - 2B
:: godz. 14:40 półfinał 1B - 2A
:: godz. 14:55 mecz o IX miejsce
:: godz. 15:10 mecz o VII miejsce
:: godz. 15:30 mecz o V miejsce
:: godz. 15:45 mecz o III miejsce
:: godz. 16:00 mecz o I miejsce

Jednocześnie informujemy, że w najbliższą sobotę drużyna seniorów Olimpii Zambrów rozegra trzeci sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej II ligi. Podopieczni Piotra Rzepki podejmą przed własną publicznością czwartoligowy MKS Ciechanów. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią.

Warto dodać, że drugi mecz kontrolny seniorzy Olimpii rozegrali wczoraj w Siedlcach. Zambrowska drużyna zmierzyła się z nie byli jaką ekipą, bo miejscową pierwszoligową Pogonią. Przez długi czas w tym spotkaniu utrzymywał się bezbramkowy remis. Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w końcówce. Najpierw w 87. minucie do bramki Olimpii, po rzucie rożnym, trafił Daniel Chyła, a trzy minuty później wynik z rzutu karnego podwyższył Mateusz Żytko. W drużynie Olimpii wystąpili w tym meczu testowani 24-letni bramkarz Arkadiusz Fabiański (Falubaz Zielona Góra, brat reprezentanta Polski Łukasza Fabiańskiego) oraz 19-letni Marcin Gagat (LKS Skołoszów).

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: