REKLAMA:

Nietrzeźwy kierowca na DK8

policja
02.01.2017 r., godz. 13.00
Blisko 2 promile alkoholu wykazał alkomat w organizmie 50-letniego mieszkańca powiatu wyszkowskiego, który jechał wczoraj drogą krajową nr 8.

50-letniego mieszkańca powiatu wyszkowskiego zatrzymali do kontroli wczoraj w godzinach popołudniowych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, którzy w ramach akcji „Trzeźwość” sprawdzali kierowców jadących drogą krajową nr 8.

Do kontroli doszło w rejonie miejscowości Szumowo. Zambrowscy policjanci zatrzymali samochód osobowy prowadzony przez 50-letniego mieszkańca powiatu wyszkowskiego. Okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny blisko 2 promile alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Przypomnijmy, że w poświątecznej akcji „Trzeźwy poranek” we wtorek, 27 grudnia zambrowska „drogówka” skontrolowała w naszym mieście 215 kierowców. Wszyscy byli trzeźwi.


RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: