REKLAMA:

TIR zablokował obwodnicę Zambrowa [foto]

policja
12.12.2016 r., godz. 09.30
TIR zablokował obwodnicę Zambrowa
Po wypadku TIR-a zablokowana jest jezdnia obwodnicy Zambrowa w kierunku Białegostoku. Trwa akcja usuwania pojazdu.

Dziś ok. godz. 6:45 kierowca TIR-a jadącego obwodnicą Zambrowa w stronę Białegostoku stracił panowanie nad swoim pojazdem. Samochód odbił się od barierek energochłonnych i stanął w poprzek drogi blokując oba pasy ruchu. Zdarzenie miało miejsce na wysokości zjazdu do miejscowości Wiśniewo.

Jak ustaliliśmy, ciężarówka przewoziła w naczepie lekarstwa. Załadunek nie uległ uszkodzeniu, natomiast w wyniku tego zdarzenia ucierpiał nieco sam pojazd. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Aktualnie strażacy cały czas zabezpieczają miejsce zdarzenia. Jednocześnie prowadzona jest akcja usunięcia ciągnika siodłowego z naczepą z jezdni.

Droga w miejscu zdarzenia cały czas jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez około godzinę.

Apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność. Obecnie panują trudne warunki na drogach. O niekontrolowany poślizg nietrudno. Miejscami na jezdni występuje gołoledź. Wówczas, nawet na najlepszych oponach zimowych, samochód staje się trudny do opanowania.

ŁC


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: