REKLAMA:

Bezpieczna „ósemka”?

policja
10.12.2016 r., godz. 13.30
47 mandatów karnych, 5 wniosków o ukaranie do sądu, 7 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i 2 prawa jazdy. To bilans 4-dniowych kontroli na krajowej "ósemce".

Tylko w dniach od 5-8 grudnia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie skontrolowali 128 pojazdów oraz zbadali trzeźwość w wydychanym powietrzu u 222 kierujących. Ujawnili przy tym 30 przekroczeń prędkości, 4 przypadki nieskorzystania z pasów bezpieczeństwa, w 17 przypadkach mieli uwagi co do oświetlenia pojazdów.

Ogółem mundurowi nałożyli na kierujących 47 mandatów karnych, skierowali 5 wniosków o ukaranie do sądu, zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych, a 2 kierowcom prawo jazdy.

- „Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie każdego dnia kontrolują kierowców na drodze krajowej nr 8. Sprawdzają prędkość, dokumenty, trzeźwość kierowców, czy mają zapięte pasy a także to, czy dzieci przewożone są w fotelikach.” – informuje oficer prasowy KPP w Zambrowie sierż. szt. Agnieszka Predko i zapewnia, że działania pod nazwą „bezpieczna ósemka” będą kontynuowane.

RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: