REKLAMA:

Adam Styła najlepszy na ostrowskich kortach

sport
27.09.2016 r., godz. 09.45
Adam Styła został zwycięzcą dwudniowego turnieju Masters w tenisa ziemnego. Tym samym zambrowianin obronił tytuł z zeszłego roku.

Turniej podsumowujący bieżący rok w tenisa ziemnego „Masters” odbył się w dniach 17-18 września w Ostrowi Mazowieckiej. Wzięło w nim udział ośmiu zawodników, którzy zdobyli największą liczbę punktów podczas sześciu tegorocznych turniejów otwartych rozgrywanych w Ostrowi Mazowieckiej. Miejsce w zaszczytnym gronie znalazło się również dla zambrowianina Adama Styły.

Pierwszego dnia rozegrano spotkania grupowe (2 grupy po 4 osoby) w systemie każdy z każdym. Adam Styła zmierzył się z zawodnikami z Łomży, Kosowa oraz Ostrowi Mazowieckiej, wygrywając wszystkie mecze. W dalszej części rozgrywek zambrowianin był również bezkonkurencyjny. W półfinale pokonał Krzysztofa Bukowskiego z Łomży (6-2, 6-3), natomiast po zaciętym, ponad dwugodzinnym finale uległ mu również Sylwester Puchalski (7-5, 4-6, 10:6).

Warto dodać, że zambrowianin Adam Styła podczas turnieju Masters w Ostrowi Mazowieckiej bronił tytułu wywalczonego w minionym roku.

Poniżej szczegółowe wyniki meczów Adama Styły.

faza grupowa
Adam Styła - Janusz Zalewski (6-3, 6-3)
Adam Styła - Zbigniew Kosik (6-3, 7-5)
Adam Styła - Waldemar Rępa (6-2, 6-3)

Półfinał:
Adam Styła - Krzysztof Bukowski (6-2, 6-3)

Finał:
Adam Styła - Sylwester Puchalski (7-5, 4-6, 10:6)

BD


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: