REKLAMA:

Koncert zespołu MIG zwieńczył XX Dni Zambrowa [foto]

kultura
12.06.2016 r., godz. 23.59
B-QLL, Ivan Komarenko i MIG wystąpili podczas niedzielnych obchodów XX Dni Zambrowa. Tysiące mieszkańców Zambrowa świetnie bawiło się przy rytmach muzyki disco polo i dance.

Ostatni dzień tegorocznego finału Dni Zambrowa 2016 rozpoczął się punktualnie o godz. 16.00. Na początku na scenie rozstawionej na Targowicy Miejskiej odbyły się pokazy tańca w wykonaniu grup należących do struktur Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Następnie wystąpiły trzy zespoły, które zaprezentowały mieszkańcom Zambrowa muzykę taneczną.

Jako pierwszy zaprezentowała się grupa B-QLL. Zespół, który swoją muzyczną karierę rozpoczął od odświeżenia hitu zespołu United „Baby go”, jest obecnie jednym z tych, którego utwory są najczęściej grane w podczas imprez klubowych. B-QLL, który słynie z dobrego kontaktu z publicznością udowodnił to również w Zambrowie. Energetyczne utwory „Bunga Bunga” czy „Łapy w górę” utrzymane w klimacie muzyki klubowej sprawiły, że zgromadzona pod sceną publika doskonale się bawiła.

Po nich z największymi hitami na scenie zagrał Ivan Komarenko. Podczas koncertu, który trwał około godziny, usłyszeliśmy największe przeboje Ivana, takie jak „Czarne oczy”, „Żono moja” czy „Sto lat (niech żyje miłość)”, jak również nowsze utwory takie jak „Pupa w Chałupach”. Było na wesoło i nastrojowo. Piosenkarzowi na scenie towarzyszyły dwie tancerki. Po koncercie fani Ivana ustawili się w kolejce po autografy. Nie był to pierwszy występ Ivana Komarenki w naszym mieście. Przypominamy, że artysta miał okazję gościć w Zambrowie podczas „Sylwestra pod gwiazdami”.

Gwiazdą wieczoru był natomiast zespół MIG, który tworzy rodzeństwo Gwiazdkowskich. Na zambrowskiej scenie zabrzmiały takie przeboje jak: „Wymarzona”, „Słodka wariatka”, „Miód malina”, czy „Nie ma mocnych na Mariolę”. Przy tanecznych rytmach bawiły się prawdziwe tłumy.

Ponadto w przerwach między koncertami odbyły się ciekawe konkursy sponsorskie. Mieszkańcy Zambrowa mieli okazję wygrać cenne nagrody rzeczowe. Ponadto kibice, którzy przyszli tego dnia na Targowicę Miejską, w ogródku piwnym na telebimie mieli okazję obejrzeć na żywo mecz Polska – Irlandia Północna.

Dzień wcześniej na zambrowskiej scenie plenerowej gościły zespoły: FaPki, KLENCZON PROJEKT, THE LAST RIDE oraz PERFECT. Relację z imprezy zamieściliśmy wczoraj w artykule:Perfect rozgrzał zambrowską publiczność [foto]

Przypominamy, że przez dwa dni ARCYNET.PL zapewniał darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu na Targowicy Miejskiej. Zaś dla tych, którzy nie mogli przyjść na tę imprezę, ARCYNET.PL udostępnił kamerę online widoczną na stronie głównej naszego portalu.

MM


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: