REKLAMA:

Perfect rozgrzał zambrowską publiczność [foto]

kultura
11.06.2016 r., godz. 23.00
Widowiskowy pokaz rowerowy, koncerty zespołów: FaPki, KLENCZON PROJEKT, THE LAST RIDE oraz gwiazdy wieczoru zespołu PERFECT można było zobaczyć i usłyszeć podczas pierwszego dnia tegorocznych Dni Zambrowa.

Sobotnia impreza plenerowa w ramach Dni Zambrowa 2016 rozpoczęła się o godzinie 16.00. Scena, podobnie jak w latach poprzednich, rozstawiona była na Targowicy Miejskiej w Zambrowie. Goście mogli więc bawić się stojąc kilka metrów od sceny.

Zanim jednak rozpoczęły się koncerty, na placu odbył się widowiskowy akrobatyczny pokaz rowerowy. Do Zambrowa przyjechał mistrz tej sztuki Piotr Bielak. Rowerzysta dał pokaz rowerowych akrobacji. Skakał przez przeszkody, a nawet śmiałków z publiczności, wskakiwał na wysokie podesty, słowem wyczyniał wzbudzające podziw i karkołomne figury.

Następnie rozpoczęła się część koncertowa. Jako pierwszy na scenie pojawił się zambrowski zespół FaPki. Grupa ta pokazała kawałek dobrego, rockowego brzmienia.

Po przerwie, w której rozegrany został konkurs sponsorski, na scenie pojawił się zespół KLENCZON PROJECT. To młoda grupa, która powstała w styczniu 2015 roku. W skład grupy wchodzą: Tadeusz Rząca, Marek Zienkowski, Slawomir Koryzno - muzycy, którzy współtworzyli i występowali w zespole Ex Czerwone Gitary.

Następnie przed publicznością zaprezentował się zespół THE LAST RIDE - pop-rockowy zespół ze Szczecina, który powstał w 2008 roku. W Zambrowie gościł po raz pierwszy i zagrał przed gwiazdą wieczoru, zespołem PERFECT. Mieszkańcy, co prawda nieliczni, ciepło przyjęli występ i dobrze bawili się przy utworach pochodzących z płyt „Tysiące mil” oraz „Ten jeden moment”.

O godz. 20.30 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – legendarny zespół PERFECT. Setki melomanów, nie tylko z powiatu zambrowskiego, ale i okolicznych miejscowości, przyjechało na to niepowtarzalne wydarzenie. Grzegorz Markowski z kolegami wie, jak porwać tłum do wspólnej zabawy. Charyzmatyczny artysta pokazał, że publiczność jest dla niego bardzo ważna. Kto nie był, niech żałuje. Były stare hity „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Niewiele ci mogę dać”, a także nowsze kawałki tej grupy, m.in. „Wszystko ma swój czas”. Fani zespołu bawili się znakomicie.

W przerwach pomiędzy koncertami odbyło się wiele pełnych humoru konkursów z nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez sponsorów. Cenne nagrody ufundowała również i wręczała zwycięzcom Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie - Marta Konopka.

Warto dodać, że podczas XX Dni Zambrowa ARCYNET.PL zapewnia darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu na Targowicy Miejskiej. Zaś dla tych, którzy nie mogą przyjść na tę imprezę, ARCYNET.PL udostępnił kamerę online widoczną na stronie głównej naszego portalu.

Przypominamy, że jutro (niedziela) na zambrowskiej scenie plenerowej występy rozpoczną się od godz. 16.00. Jako pierwszy zaprezentują się formacje taneczne działające w MOK w Zambrowie. Następnie swój repertuar przedstawi zespół B-QLL. Kolejnym punktem programu będzie występ Ivana Komarenko, który miał już okazję gościć w naszym mieście w ramach „Sylwestra pod gwiazdami”. Występ Ivana rozpocznie się punktualnie o godz. 19.00. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie zespół MIG, który pojawi się na scenie o godz. 20.30 Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Wkrótce na łamach naszego portalu zamieścimy materiały video zarówno z sobotnich, jak i niedzielnych koncertów zorganizowanych w ramach XX Dni Zambrowa.

MM


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: