REKLAMA:

Turniej Rycerski niebawem w Zambrowie

zapowiedzi - repertuar
08.06.2016 r., godz. 10.30
Walki rycerskie, pokaz strzelania średniowiecznej artylerii oraz tańców dawnych i wiele innych atrakcji czeka na uczestników Turnieju Rycerskiego organizowanego w naszym mieście.

Regionalna Izba Historyczna Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie zaprasza mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w Turnieju Rycerskim. Widowisko odbędzie się w niedzielę, 19 czerwca w godz. 12.00-18.00 na terenach zielonych nad zalewem w Zambrowie. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Burmistrz Miasta Zambrów.

W programie przewidziano: walki rycerskie (1vs.1, 4vs.4, 8vs.8), pokaz strzelania średniowiecznej artylerii, pokaz tańców dawnych, a także obozowisko rycerskie. Ponadto organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji dla publiczności m.in.: gry i zabawy średniowieczne, turniej walki przy użyciu miecza bezpiecznego dla dzieci, a także strzelanie z łuku.

W imieniu organizatorów zachęcamy od udziału w tym ciekawym widowisku. Wstęp wolny.

Warto dodać, że podobne wydarzenia miały juz miejsce w Zambrowie, np. w 2013 roku: Turniej rycerski w Zambrowie, czyli spotkanie z historią [foto].
BD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: