REKLAMA:

Szczegółowy harmonogram XX Dni Zambrowa

zapowiedzi - repertuar
06.06.2016 r., godz. 20.00
Jubileuszowe Dni Zambrowa już w najbliższy weekend. Przedstawiamy szczegółowy harmonogram imprez. Na mieszkańców naszego miasta czeka wiele atrakcji.

Główne obchody XX Dni Zambrowa już w najbliższy weekend, 11 - 12 czerwca. W tym czasie odbędzie się kilka imprez sportowych, kulturalnych i rozrywkowych. Wszyscy z pewnością czekają na te najbardziej spektakularne, czyli koncerty muzyczne. W tym roku na scenie rozstawionej na targowicy miejskiej w sobotę zagrają The Last Ride i Perfekt. Niedzielę natomiast zdominuje muzyka disco polo i dance, czyli Ivan Komarenko i MIG.

Tradycyjnie podczas Dni Zambrowa nie zabraknie imprez sportowych. W sobotę o godz. 10.00 odbędą się IV Wyścigi Kolarskie. W niedzielę do rywalizacji staną osoby lubiące łamigłówki oraz brydża sportowego. Punktualnie o godz. 10.00 w Centrum Kultury w Zambrowie rozpoczną się XVII Mistrzostwa Szaradziarskie. W tym samym czasie w sali bankietowej przy ul. Fabrycznej rozgrywany będzie XX Otwarty Turniej w Brydża Sportowego.

W tym roku przygotowano również nowe atrakcje. Pierwszego dnia zambrowski Klub Miłośników Motocykli „Żubr”zaprasza na VII Ogólnopolską Akcję Krwiodawstwa „MOTOSERCE”. Krew będzie można oddać w godz. 9.00 – 14.00 w dwóch punktach: na targowicy miejskiej oraz w Centrum Kultury w Zambrowie.

Tegoroczną nowością jest również transmisja meczu piłkarskiego. Wszystko za sprawą udziału reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn na EURO 2016 we Francji. Podczas drugiego dnia Dni Zambrowa biało-czerwoni rozegrają swój pierwszy mecz na turnieju, w którym zmierzą się z Irlandią Północną. Początek transmisji o godz. 17.00.

Organizatorem Dni Zambrowa jest Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie. Patronat honorowy sprawuje Burmistrz Miasta Zambrów. Zambrowski Portal Internetowy www.zambrow.org sprawuje natomiast patronat medialny nad wszystkimi imprezami w ramach XX Dni Zambrowa. Warto dodać, że na terenie targowicy miejskiej będzie udostępniony bezpłatny internet, który zapewnia ARCYNET.PL dostawca najszybszego internetu w Zambrowie i cyfrowej telewizji HD.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram XX Dni Zambrowa.

XX Dni Zambrowa:
Sobota – 11 czerwca 2016
:: 9.00 – 14.00 – VII Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa MOTOSERCE (punkty pobrań na targowicy i w Centrum Kultury)
:: 10.00 – IV Wyścigi Kolarskie (ul. Lipowa)
:: 16.00 – Akrobatyczny pokaz rowerowy
:: 16.30 – Koncert FaPki
:: 17.00 – Koncert KLENCZON PROJEKT
:: 18.30 – Koncert zespołu THE LAST RIDE
:: 20.30 – Koncert zespołu PERFECT

Niedziela – 12 czerwca 2016r.
:: 10.00 – Otwarte XVII Mistrzostwa Szaradziarskie (w budynku Centrum Kultury)
:: 10.00 – XX Otwarty Turniej Brydża Sportowego (sala bankietowa, ul. Fabryczna 10)
:: 16.00 – Prezentacja formacji tanecznych działających w MOK w Zambrowie
:: 17.00 – Transmisja meczu piłki nożnej Polska - Irlandia Północna
:: 17.30 – Koncert zespołu B-QLL
:: 19.00 – Koncert zespołu Ivan Komarenko
:: 20.30 – Koncert zespołu MIGBD


 
Załączniki
 Pobierz załącznik
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: