REKLAMA:

ZSM zakończyła remont nawierzchni drogi osiedlowej [foto]

inwestycje
12.05.2016 r., godz. 06.00
Zakończyły się prace remontowe prowadzone w ostatnim czasie na osiedlu Północ. Od dzisiaj odnowiony odcinek drogi osiedlowej jest już przejezdny.

Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zakończyła już remont nawierzchni drogi osiedlowej obok bloków Bema 3 i Białostocka 29. Po trzytygodniowym całkowitym zamknięciu drogi ruch został wznowiony.

Prace remontowe rozpoczęły się 20 kwietnia. W ramach inwestycji na odcinku drogi od zakrętu przy bloku Białostocka 29 do budynku śmietnika przy bloku Bema 3 został zerwany asfalt. Następnie wykonano korytowanie, podbudowę i podsypkę, po czym ułożono nową nawierzchnię drogi z kostki brukowej. Ponadto robotnicy załatali asfaltem ubytki w jezdni na innych odcinkach, które nie były objęte remontem.

Jak pisaliśmy wcześniej, prace przy tej inwestycji miały trwać do końca kwietnia. Termin ten został jednak przedłużony ze względu na nieplanowane dodatkowe prace, m.in. naprawę kanalizacji. Łączny koszt tego zadania wyniesie około 50-60 tys. zł.

Jak udało nam się dowiedzieć, Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa planuje w tym roku podobne prace przy bloku Papieża Jana Pawła 22. Ponadto pracownicy ZSM informują, że wymiana nawierzchni na drogach osiedlowych będzie postępować sukcesywnie. O wszelkich utrudnieniach w ruchu związanych z remontami nawierzchni dróg przez spółdzielnię będziemy informować na łamach naszego Portalu.

BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: