REKLAMA:

Będą utrudnienia w ruchu na osiedlu Północ. ZSM planuje remont dróg [foto]

inwestycje
19.04.2016 r., godz. 17.20
Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców bloków Bema 3 i Białostocka 29. Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa wyremontuje nawierzchnię drogi osiedlowej. Prace te będą wiązały się jednak z pewnymi utrudnieniami. Do końca kwietnia jeden z odcinków będzie całkowicie wyłączony z ruchu.

Od dłuższego czasu mieszkańcy osiedla Północ narzekają na stan nawierzchni dróg osiedlowych. Największe zniszczenia pojawiają się zazwyczaj po okresie zimowym. Do tej pory Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa problem ten rozwiązywała łataniem większych ubytków asfaltem lub kruszywem. Niestety po kolejnych zimnych miesiącach problem ten zaczął się powtarzać, co spowodowało, że Spółdzielnia postanowiła przeprowadzić wymianę nawierzchni asfaltowych.

Jak udało nam się dowiedzieć, ZSM w najbliższym czasie planuje remont odcinka nawierzchni drogi od zakrętu przy bloku Białostocka 29 do budynku śmietnika przy bloku Bema 3. Rozpocznie się on już jutro, 20 kwietnia i potrwa do końca miesiąca.

W związku z pracami mieszkańcy osiedla muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch na tym odcinku będzie całkowicie zamknięty.

Jako że na fragmencie drogi, który będzie wyłączony z ruchu, znajduje się wjazd na nowy parking osiedlowy, na czas remontu zostanie wytyczone specjalne miejsce, które umożliwi wjazd na plac.

Warto zaznaczyć, że na tym osiedlu znajduje się jeszcze kilka innych odcinków, które wymagają podobnego remontu, m.in. ulica wzdłuż bloku Bema 3. Jak informują pracownicy ZSM, wymiana nawierzchni będzie postępować sukcesywnie również na tym i innych osiedlach.BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: