REKLAMA:

Wszystkie szopki sprzedane. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne [foto]

społeczeństwo
10.12.2015 r., godz. 10.55
3 660 zł udało się zebrać podczas aukcji szopek bożonarodzeniowych. Pieniądze te zostaną przeznaczone na rehabilitację dzieci - podopiecznych Stowarzyszenia "Szansa" w Zambrowie.

Aukcja szopek bożonarodzeniowych odbyła się wczoraj, 9 grudnia w dolnym kościele parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Organizatorami aukcji byli: Bursa Szkolna Nr 1, Stowarzyszenie „Szansa” oraz Fundacja „Szansa dla Ciebie”.

Na licytację wystawiono 46 szopek bożonarodzeniowych, wykonanych przez dzieci i młodzież w ramach ósmej edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Cena wywoławcza prac wahała się w okolicach 20–50 złotych. Najwyżej wylicytowana kosztowała 450 zł. W trakcie aukcji udało się zebrać łącznie 3 660 złotych. Pieniądze te w całości zostaną przekazane na rehabilitację dzieci, które są podopiecznymi Stowarzyszenia „Szansa” w Zambrowie.

- „Tego typu aukcje charytatywne uczą nas dostrzegać, że wśród nas są ludzie, którzy mają swoje potrzeby, mają swoje pragnienia, ale nie zawsze mogą je zrealizować. Dlatego właśnie dochód z dzisiejszej aukcji zostanie przekazany na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Stowarzyszenia Szansa.” - mówiła Iwona Romanek, dyrektor Bursy Szkolnej Nr 1 w Zambrowie.

Organizatorzy za pośrednictwem naszego Portalu dziękują licytującym za udział i okazaną hojność podczas aukcji.


BD


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: