REKLAMA:

Mecz kadry U-19 Polski i Słowenii w Zambrowie

zapowiedzi - repertuar
22.08.2015 r., godz. 06.05
To już prawie pewne. W październiku na Stadionie Miejskim ZKS Olimpia odbędzie się międzypaństwowy mecz pomiędzy reprezentacją U-19 Polski i Słowenii.

W minioną środę, 19 sierpnia mieszczący się przy ul. Wyszyńskiego 8 Stadion Miejski w Zambrowie wizytowany był przez przedstawiciela Polskiego Związku Piłki Nożnej i Przedstawicieli Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Wizytacja związana była z zaplanowanym na dzień 12 października tego roku meczem reprezentacji U-19 Polski i Słowenii.

Oprócz przedstawicieli Polskiego i Podlaskiego Związku Piłki Nożnej na spotkaniu organizacyjnym obecni byli także: burmistrz Zambrowa Kazimierz Dąbrowski, prezes ZKS Olimpia Sławomir Skrzypkowski oraz dyrektor sportowy zambrowskiego klubu Zbigniew Stańczyk.

Z informacji uzyskanych od prezesa ZKS Olimpia wynika, że mecz pomiędzy reprezentacjami U-19 Polski i Słowenii odbędzie się 12 października o godz. 15.00. Wstępnie ustalono, że wstęp na ten mecz będzie wolny.

Warto dodać, że dwa dni wcześniej obie reprezentacje rozegrają mecz na stadionie w Łomży.

ŁC


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: