REKLAMA:

Dziś rekolekcje z o. Bashoborą. Transmisja online

religia
22.08.2015 r., godz. 06.20
Dzisiaj odbywają się rekolekcje z ojcem Johnem Bashoborą. Osoby, które nie będą mogły przybyć osobiście na spotkanie z ojcem zachęcamy do uczestnictwa poprzez transmisję online.

Dzisiaj, 22 sierpnia w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie odbędą się rekolekcje z ojcem Johnem Bashoborą. Organizatorami tego wyjątkowego spotkania jest parafia pw. Ducha Świętego oraz Wspólnota Juda.

Ojciec John Bashobora jest ugandyjskim kapłanem, charyzmatykiem, doktorem teologii duchowości. Głosi rekolekcje i prowadzi charyzmatyczne spotkania modlitewne na całym świecie, m.in. w Polsce. Jednym z największych rekolekcji z o. Bashoborą było spotkanie na Stadionie Narodowym w Warszawie 6 lipca 2013 r., na które przybyło blisko 60 tysięcy osób. 

Przypominamy, że ojciec Bashobora prowadził już rekolekcje ewangelizacyjne w naszym mieście. Przez trzy dni (17-19 lipca 2014 r.) przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej około 2,5 tysiąca ludzi z całej Polski oraz z zagranicy uczestniczyło w modlitwach i konferencjach prowadzonych przez ojca Johna Bashoborę. Ponadto odbywały się Msze święte oraz Adoracje Najświętszego Sakramentu połączone z modlitwą o uzdrowienie. Spotkania te były zamknięte, dla osób wcześniej zapisanych. Ostatni dzień rekolekcji był otwarty dla wszystkich chętnych. Uczestniczyło w nim kilka tysięcy osób.

Jak udało nam się dowiedzieć, planowany jest telebim z nagłośnieniem przy kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. Organizatorzy proszą więc o zabranie własnych krzesełek oraz koców, by móc usiąść na trawie.

Wszystkich tych, którzy nie mogą uczestniczyć w dzisiejszych rekolekcjach z o. Bashoborą informujemy, że Zambrowski Portal Internetowy zambrow.org będzie prowadził transmisję na żywo. Jest ona dostępna na stronie głównej Portalu.

Poniżej przedstawiamy program jednodniowych rekolekcji o. Johna Bashobory:
:: 8.30 – zawiązanie wspólnoty i uwielbienie
:: 9.00 – różaniec i konferencja wstępna
:: 10.00 – I konferencja o. Johna
:: 11.30 – przerwa na kawę
:: 12.00 –  II konferencja – o. Johna
:: 13.30 – przerwa obiadowa
:: 14.30 – koronka i uwielbienie
:: 15.00 – III konferencja o. Johna
:: 16.30 – przygotowanie do Eucharystii
:: 17.00 – Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie

Wstęp na rekolekcje jest bezpłatny, zapisy nie są prowadzone.

RN


 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: