REKLAMA:

Zakończenie rekolekcji z o. Józefem Witko OFM [foto]

religia
23.02.2015 r., godz. 06.25
Zakończyły się rekolekcje ewangelizacyjne z ojcem Józefem Witko OFM, w których uczestniczyło ponad tysiąc osób z całej Polski. W ciągu weekendu 6,5 tys. wiernych obejrzało transmisje online.

Mszą świętą z Modlitwą o uzdrowienie zakończyły się wczoraj rekolekcje ewangelizacyjne z ojcem Józefem Witko OFM - franciszkaninem, kaznodzieją, uczestnikiem ruchu charyzmatycznego, znanym w całej Polsce, a także za granicą, rekolekcjonistą, który od kilkunastu lat odprawia msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe.

Na rekolekcje charyzmatyczne z o. Witko zjechali się do Zambrowa wierni z całej Polski. Ponad tysiąc osób modliło się śpiewem i Słowem Bożym w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Ponadto internauci podczas weekendu ponad 6,5 tys. razy wyświetlili transmisję tego wydarzenia na żywo. Osoby m.in. z Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Grecji, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Rosji, a nawet z Arabii Saudyjskiej, łączyły się w modlitwie z uczestnikami zambrowskich rekolekcji.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, aby te rekolekcje się odbyły. Podziękowania kierują w szczególności do proboszcza parafii pw. Ducha Św. ks. Jarosława Olszewskiego, ks. Dariusza Krajewskiego oraz pozostałych księży, Starosty Zambrowskiego Roberta Rosiaka, dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących Jana Pilcha, państwa Leszczyńskich, zespołu muzycznego, wolontariuszy, pracowników ZSO oraz tych, którzy modlili się w intencji tego wydarzenia.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z rekolekcji wykonane przez Foto-BAN.

Retransmisja:
:: pierwszy dzień rekolekcji:TUTAJ,
:: drugi dzień rekolekcji: TUTAJ,
:: trzeci dzień rekolekcji: TUTAJ.


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: