REKLAMA:

Dziś Modlitwa o uzdrowienie z o. Józefem Witko OFM [transmisja na żywo]

religia
22.02.2015 r., godz. 06.20
Dzisiaj trzeci, ostatni dzień rekolekcji ewangelizacyjnych z ojcem Józefem Witko OFM. Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w rekolekcjach zapraszamy do oglądania transmisji online.

Od piątku gości w Zambrowie franciszkanin, kaznodzieja, uczestnik ruchu charyzmatycznego, znany w całej Polsce, a także za granicą, rekolekcjonista - ojciec Józef Witko, który od kilkunastu lat odprawia msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe.

Na rekolekcje charyzmatyczne z o. Witko zjechali się do Zambrowa wierni z całej Polski. Ponad tysiąc osób modli się śpiewem i Słowem Bożym w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących, a piątkową transmisję obejrzało już ponad 2,3 tys. internautów.

Najważniejszym punktem wczorajszych rekolekcji była Modlitwa o przebaczenie. Wierni przygotowywali się do niej przez cały dzień poprzez modlitwę, mszę świętą, konferencje ojca Józefa Witko OFM oraz wykłady Grzegorza Bacika, współpracownika i doradcy Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej Zakonu Braci Mniejszych w Polsce, który choć sam nie jest duchownym, od wielu lat współdziała z katolickimi kapłanami.

Dziś już ostatni dzień rekolekcji ewangelizacyjnych. Wszystkich tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w rekolekcjach, a chcieliby przeżywać te chwile, Portal zambrow.org zaprasza na transmisję na żywo.
Retransmisję z pierwszego dnia rekolekcji można obejrzeć TUTAJ.
Transmisja z drugiego dnia rekolekcji ewangelizacyjnych - TUTAJ.

Poniżej przedstawiamy harmonogram rekolekcji z ojcem Józefem Witko na dzisiaj.

Niedziela – 22 lutego:
:: 9.00 - Uwielbienie
:: 9.30 - Msza Święta - Uraza - przeszkoda na drodze uzdrowienia
- Modlitwa o uzdrowienie
:: około 12.00 - Zakończenie rekolekcji i obiad.


RN


 
Galeria zdjęć:
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: